Oyunda neler değişti

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve rbnkdn tarafından 1 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. rbnkdn

rbnkdn User

2 senedir oyuna girmiyorum. Neler değişti ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Teknoloji fabrikası (Apis ve Zeus dahil) oyun içerisinde birleştir kısmına getirildi,

Eşyalara seviye basarken EIR ve 13-16 seviye arasında I-Oil isteniyor ve seviye yükseltme %100 ihtimalle oluyor sabit Uridium fiyatı ile,

Oyuna gemi yükseltme modülleri getirildi ve gemilerin kullanım alanları arttı :p

B03 kalkanı geldi ve 16 seviye B02 ile aynı kalkan değerine sahip neredeyse :)

Titan. bunu beğendi.
  3. ASİBOYS

ASİBOYS User

sonra oyun hatası meydana geldi tyranos,seprom,gg birleştir hepsi bugdan kullananlar gemileri fullediler . :D baya şey değişti

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. Bo2 ile aynı değere sahip ''neredeyse'' demişsin ama 16 seviye bir bo2 kalkan 11.400 kalkan gücü sunarken
    1 seviye bir bo3 11.450 kalkan gücü sunuyor, ve bo2 den daha güçlü

5. Aliens

Aliens User

Hayır; 16 seviye BO2 11.500 kalkan değerine sahiptir. Yani BO3 hiç seviye gelişmemişse çok az farkla BO2'den zayıf.
    BO2 10.000 kalkan gücü saylar ve geliştirme ile %15 bonus gelir. 10.000'in %15'i 1.500 eder ve 10.000 + 1.500 = 11.500

6. _DODGE_

_DODGE_ User

Bende açıkçası merak edip duruyorum bu konuyu... Fakat öğrendiğim kadarı ile oyun iyice adil olmayan bir düzene doğru kaymaya başlamış...

7. Ben 11.400 biliyordum karışıklık olmuş, çok bir fark yok arada

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

2 senede birçok değişiklik geldi lakin en bombası indirilebilir istemcidir. Geri kalanını diğer oyuncularım da katkıda bulunması için hepsini şey etmim şimdi :p Ayrıca yukarıda Oyuncularımızın bahsettikleri de doğrudur.

İyi Forumlar.