Duyuru Oyunda Terör Örgütü İsimleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İsimsiz1 tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İsimsiz1

İsimsiz1 User

Arkadaşlar oyun içinde nickinde terör örgütü isimlerini taşıyan şahıslar görüyorum. Terör örgütlerinin adları ile klan açanlar var.

Chatde bu terör örgütleri ile ilgili propaganda yapanlar var.

Rica ediyorum bunlara göz yummayınız bu ülke hepimizin Türküde Kürtüde Çerkezide Lazıda 1 yaşıyoruz vatan hainlerine kesinlikle göz yumamanızı istiyorum.

Bu şahıslar sürekli oyunda böyle geziyor ceza yemiyorlar bu nasıl bir mantıktır ?

Bu vatan için binlerce şehitin kanı döküldü Türkünde Kürdünde Lazında Çerkezinde . bu vatanın ekmeğini yiyipde nankörlük yapanları ve bu oyundada bu terör örgütlerinin propagandasını yapanların cezasını verin lütfen.

İyi Günler.

2. Merhaba,

Bu konuda forum üzerinden işlem yapamıyoruz.
    Bu yüzden foto alıp, nickiyle beraber oyuncuyu veya klan ise klanın adını supporta bildirebilirsiniz.
    Support incelemeleri yapıp gereken neyse yapıcaktır bu yüzden içiniz rahat olsun.

Gerekli cevaplar verilmiş olup konu kilitlenebilir.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.