Oyunda Yaşanan Sorunlar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Moonlight34 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Daha demin ebedi kapı yapıyordum ve noldu tahmin edin :D BUG BUG BUG ! önce droid düzenlerimi değiştiremedim burguda kaldı, dedim idare ederim bişey olmaz sonra bidahaki dalga geldi ve confi değişmiyo yine BUG BUG BUG ! en son ağır konfide kaldığım için 100 tane icy arasında kaçamadan patladım. eee tabi haliylede hakkım çöpe gitti ticket attım ama yine bişeyler uydururlar :D full gemiye sahip degılım ve kapıya en faazla 3 4 kere gırıbılıcektım onunda içine ediyolar sağolsunlar. Bu gecede x2 günü başlıyo o da tek güne düştü yine BUG BUG BUG dolu bir gün bizi bekliyor. Buraya sırf sinirimi dökmek ve paylaşmak için yazdım bunları. En ufak bir gelişme olmayacağına eminim TEŞEKKÜRLER BİGPOİNT !

ıᴙᴙєsısᴛıʙlε bunu beğendi.
  2. *EFSANE*

*EFSANE* User

aynısı benimde başıma geldi ama edebi kapı yapmıyorum kuiper dönüyorum çok geç algılıyor komutları konfi değişmiyor uçuş düzeni değişmiyor rahat 30 sn gecikme var klasik darkorbit.flash kapandıktan sonra daha kötü olacak durumlar.istemcide daha kötü oyun ayvayı yedik yani.

3. ABG kapısında da aynı sorun var.

Kapıyı açtım fakat haritada gözükmüyor çıkış giriş yapınca gözüktü.

Oyun yıllardır beta sürümde stabil çalıştığını yaşımız yettiğince görebilecek miyiz acaba :D :D :D (Ben sanmıyorum)

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu başlığınız tarafımca daha uygun bir hale getirilmiştir. Mesaj içeriğinizin veya konu başlığınızın tamamının büyük harf olması dikkat çekeceği anlamına gelmemektedir. Göz yormaktadır. Sanal ortamda "BAĞIRMAK" anlamına gelmektedir ve Forum Kuralları gereğince yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız.
    Bahsetmiş olduğunuz sorunların Cuma gününden beri yaşandığını ve genel bir sorun olup; raporlandığını belirtmek isterim. Sorunlar adına bakım çalışması yapılacak olup; çözücü etken olacağı düşüncesindeyim.
    Cesur pilotlar,

Yarın sabah yalnızca TR3, TR4, TR5, RU1, PL3, ES1 ve İNT14 sunucularında birkaç saat sürecek bakım çalışması yapılacaktır.

Planlanan bakım süresi tüm sunucular için 10.11.2020 tarihinde saat 09:00 (Türkiye saatiyle) ile 15:00 (Türkiye saatiyle) saatleri arasındadır.

Bu bakım sürecinde, bazı sunucu arka plan çalışmaları yapılacaktır.

Not:
    • TR3 sunucusu ile birleşmiş olan TR2
    • TR4 sunucusu ile birleşmiş olan TR6
    • TR5 sunucusu ile birleşmiş olan TR1
    • PL3 sunucusu ile birleşmiş olan PL2 ve PL1
    • ES1 sunucusu ile birleşmiş olan ES2, ES3 ve ES4
    • INT14 sunucusu ile birleşmiş olan INT13, IT1, İT2, İT3 ve ASİA sunucuları da bu bakım çalışmasına dahildir.

İyi forumlar
    İstemci henüz beta sürümünde olduğundan dolayı hata olması oldukça olağan bir durumdur. İlerleyen süreçlerde düzenleme ve güncelleştirmeler yapılacaktır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Kasım 2020
    Minerva bunu beğendi.
  5. Keşke bakım yapmasaydınız :(

Gemi ema insta rsb atmıyor tamamen bitti oyun :(

Oyun arka sayfası sürekli düşüyor :(

Konfi değişmiyor :(

Son düzenlenen: 10 Kasım 2020
  6. Merhabalar,

Oyun ile ilgili sorun ve hatalar merkez ekibe bildiriliyor. Resetten sonra düzeleceğini düşünüyorum.

İyi Forumlar.

7. Bir şey soracağım :D

Bakım yapılmadı mı nasıl böyle bir ton lag vs oluyor keşke onu da sorsaydınız teknik ekibe :D

Konum kalsın yarında düzelmezse teknik ekibe bildirilmesi için yarın bu konuyu raporlar mısınız.

Eğer konunun açık veya kapalı kalması raporlamaya engel değilse konu kilitlenebilir.

8. PİONEER

PİONEER User

yarin duzelcegne inaniyorsan ...;)

9. şu an serverdeki herkes acemi uzay plotu oldu ahhahah:D :D :D

STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  10. Hahahahaha bi giriyim dedim harbi ya herkes acemi uzay pilotu olmuş :D

Oyunu getirdikleri hale bak güzelim oyun mahvoldu gitti. Merkezde beceriksiz çok adam var, yazılım ekibi harika ötesi zaten. Burdaki modlar da bizim gibi oyuncu onların yapacağı zaten bir şey yok. Adam raporluyor ama ilgilenen kimse yok. Mümkünse şu oyuna etkinlik getirmesinler. 2B-L haritasındaydım İnvoke da 30 gemi var tek tek saydım. Hepsi de otocu. Server kaldırmıyor merkez ekip server de almıyor. Oyun bitmiş. Keşke 2008 deki yıllara geri dönsek darkorbit babbaşka ve güzeldi ah be :cool:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Kasım 2020
  11. sayın thanatos şahsen biz hiç çalışma olduğuna dair bir hisse kapanmadık aksine oyun cidden aşırı sinir bozucu bir durumda idi saat 08,30 ile şu saate ladar

12. MUHΓİP

MUHΓİP User

1 haftadır ucuş düzenlerini kullanmaya hasret kaldık savaşcagız rsb atamıyoruz insta atamıyoruz anlamadım ne olcak böle Vip boşa gidiyor indirim boşa gidiyor şeref 50 tp 50 boşa gidiyor ne olcak böle

13. JoLLie1453

JoLLie1453 User

Telafi verirler merak etme 2000 x4 vererek :D

14. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Konuda belirtilen sorunların hepsi düzeltilmesi adına rapor edilmiştir. Mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  15. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim do ekibi yöneticisine şunu raporlar mısın?
    Premium ve %25 indirim paketlerimiz kullanamaz olduk.
    Gemi için almış olduğumuz destekler kullanamaz olduk.
    Ebedi kapısında lag ve bug yüzünden 1 can haklarımız çöp oldu.
    Bu 3 konu hakkında geri iade istiyoruz.