Oyunda yeni kod var mı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mm2001ddss tarafından 18 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mm2001ddss

mm2001ddss User

uzun süre sonra oyuna girdim yeni kullanabileceğim bir kod var mı ?

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Henüz yeni bir kod yayınlanmamıştır.

İyi Forumlar.

3. zalim

zalim User

Kod yokta iyiki de yok. verdikleri kod 4000 k x4 50 plt :D vermesinler bence adı verdik oluyor yoksa...

4. Aliens

Aliens User

Aaa, lütfen! 50x Ekstra Enerjiyi unutmuşsunuz, onu nasıl unutursunuz?!

zalim bunu beğendi.
  5. zalim

zalim User

bak işte o önemliydi neredeyse kapının 0,0001% açamayacaktım. Ty oto darkorbit...

6. ne istiyorsunuz ki kod olarak 1milyon gg 1 milyon ema 10 senelik vip falan mı :D

Bazı zamanlar 1 aylik premium verdikleri zamanda olmuştu haklarını yememek lazım :)

7. TanrıEru

TanrıEru User

Hayır kimse bu beklentide değil fakat darkorbitin verdiği kodların geneli yani verdikleri vip %50 vb vb harici ki bunların değerli olmasının sebebi payment olmaları ayrıca bunlar da öyle zamanalrda verildi ki 3kere vermiş olsalar yine yetersiz kalırdı o %50ler ve vip ler adam bana 1k plt3030 kodu veriyor 10 tamir kuponu yada ne bilim 500 ubr 100 gibi gibi bunlar komik şeyler ve oyun gerçekliğinden son derece uzak evet kodlardan genel olarak beklenti büyük olmamalı ama bunlar oyunun gerçekliğinden çok uzak içerikler senin dediğin gibi de değil yani :D

şöyle de örnek vereyim bana 1k plt 10k plt veya 100k plt verse de tatmin olmayacağım ben bunun yerine 50 oil 100 oil gibi ödüller verilmeli ki bir işe yarasın artık böyle rokettir 10bin uridir 50ee dir işe yarayacak şeyler değil dediğim gibi oil eir ıac 50 100 ne kadar verirlerse bunlardan çok daha mantıklı olur

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

4 yıl önce açtığım ama 1 2 kez giriş yaptığım bir hesabıma kod göndermişler uzun süredir girmiyorum diyor sun ya maile bak bir belki vermişlerdir sana da