Oyunda Yeniyim ( bir kaç soru)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LovesLieeJaquendies tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Malasef hesap guvenliginiz icin bunu yapamayız ama buradan yardım edebilirim.
  lenovdan bahis Ettigini bende biliyorum lenov gemisi ev bonusu olan bir gemidir gemi ici itemlerde x2 kat avantaj saglar adminimiz dalgınlıgından dolayıdırki gemiye lf2 koyun demis benimde dikkatimi cekti belirtmek istedim.
   
 2. WolfWar

  WolfWar User

  Şirket ne ?
   
 3. aynen özür yanlış okumuşum
   
 4. İstiklal

  İstiklal User

  Merhaba

  Genel olarak şöyle bir bilgi vereyim.

  Leonov Ev Avantajı ;

  Darbe Puanını : 160.000 ' ne çıkarır.
  Geminin Hızını : 380 Birime çıkarır.

  Ana Şirket Haritalarında , Geminin Lazer , Roket İle verdiği hasar iki katına çıkarken , Kalkan Puanlarınız da 2 katına çıkar.

  Ayrıca Kargo alanını da iki katına çıkarır.

  Yalnız bilmeniz gereken şudur.

  Lazer ile verdiğiniz Hasar bonusu ile Geminin Kalkan Bonusu ; Sadece Gemiye takılı olan ekipmanlar ile ilgilidir.

  Droitlere koyduğunuz ekipmanlar , Leonov ' un Ev Avantaj Bonusundan etkilenmez.

  İyi Forumlar
   
 5. Oncelikle Elinizdeki droid miktarınızı artırınız.
  Lenov gemisi icin gemi icine 6 lf3 unuzu yerlestiriniz droitlerinize ise lf2 yerlestiriniz.
  6 flax yapınız
  F-19-X X UÇUŞ DÜZENİ
  Bu uçuş düzeni 3D oynuyanlar için özel bir görünüme sahiptir.
  4 veya daha fazla diroide sahip olduğun sürece, bu uçuş düzenini satın alımdan sonra istediğin zaman kullanabilirsin.
  [​IMG]

  Darbe puanı % 8 artar ve sadece PvE oynarken lazer hasarı % 5, PvE‘den kazanılan TP ise % 5 artar, ancak Şeref puanları kazanılmaz,ve PvP lazerleri hasar vermez.
  Bu droid ucıs duzeninide temin edebilirseniz bir miktar artıs saglayabilirsiniz.
   
 6. şirketim Mars Mining Operations


  Seninle irtibatta kalalım hocam yazdıklarını uyguluyorum suan   
 7. WolfWar

  WolfWar User

  Hmm EİC olsaydın seni oyunda kasar görevlerine yardımcı olurdum.
   
 8. Tesekkurler
   
 9. Buralardayım ben konuyu izliyorum :D
   
  LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
 10. Sağolasın dostum düsünmen yeter
   
  WolfWar bunu beğendi.
 11. WolfWar

  WolfWar User

  Oyundaki nickin ne ?
   
 12. :D 3 flaxım var suan 3 tane dahamı alayım

   
  Son düzenlenen: 15 Kasım 2015
 13. İstiklal

  İstiklal User

  Merhaba ;

  Sayın LovesLieeJaquendies

  Forumda alt alta mesaj yazmak ( Flood yapmak ) yasaktır.

  İki kez mesajlarınızı düzenledim. Lütfen dikkatli olunuz.

  İyi Forumlar
   
  LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
 14. Alırsanız iyi olur sizin icin
  İcine lf2 de alınız
  Ama soyle yapınız krediniz az ise ilk droit sonra lf2 alın boyle boyle tamamlayın
   
  LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
 15. WolfWar

  WolfWar User

  Droit sayınızı arttırmanız sizin için iyi olacaktır. Bu şekilde vuruşunuz daartacaktır.
   
 16. Bu arada skylabınıda gelistirmeyi unutma
   
 17. reıs ben o skylab isini anlayamadım biraz karışık geldi bana amacını dahi bilmiyorum desem yeridir insa edip gelistirdim çocuğunu 2 . seviyedeler suan flaxları ve silahları aldım birde o 300 bin credilik bir şekil vardı onuda aldım emin adımlarla ilerliyorum yolunda :)
   
 18. Oncelikle skylab ile ilgili tum bilgiler assagıya tek tek kopyaladım
  Adminlerim yada mod larım uyelerin forum linki dahi olsa link paylasmadı yasak oldugu icin konudan teker teker aldım konu dagılmasın diye sizler mesajımı silip linkini paylasabilirmisiniz rica etsem.
  Skylab hangarının bir bölümüdür ve burada toplam altyapıyı bulabilirsin . Burada bütün binaların ve modüllerin kontrolü sende olsun. Burası aslında senin bütün sanayinin kontrol merkezi. Buradan modülleri ve binaları yönlendirebilir ve kontrol edebilirsin.Bunlar şunlardır:
  • Temel-Modül
  • Solar-Modülü
  • Depo-Modül
  • Prometium, Endurium ve Terbium hammadde toplayıcı
  • Prometid ve Duranium üretmek için iki tane sınıf bir rafinesi
  • Promerium üretmek için bir tane sınıf iki rafinesi
  • Seprom için bir yüksek teknoloji rafinesi
  • Xeno-Modül
  • Sevkiyat-Modül
  Binalar/Modüller hakkında daha fazla bilgi için fareyle üstüne tıklayın. Bu sol tuş tıklama ile modüllerin menüsüne girer ve oradaki ilerlemeleri görebilirsin veya modülleri tek tek aktif veya aktif dışı bırakabilirsin (Dikkat: Temel-Modül kapatılamıyor). Burada birçok modül göreceksin ve bazılarını kullanabilmek için montaj etmen gerekecek. Sonra daha fazla ayrıntı.

  Altyapıyı kurma ve genişletme İlk defa Skylab'e girdiğin zaman, baştan kullanabileceğin dört modülü görebilirsin: Sevkiyat, solar, depo ve temel modüller.
  İlk başta hepsi seviye bir olurlar, fakat bunları isteğine göre daha geliştirebilirsin (azami 20 seviye). Daha yüksek seviye tabii ki daha fazla üretim, kazanım vs. demek. Seviye 1'den seviye 2'ye geliştirmek, başta ucuz olur fakat, seviyeler yükseldikçe maliyet artar. Bu yüzden her seviye artışı ile Prometium, Endurium, Terbium ve Credits veya Uridium harcaması artar.

  Modüller
  Temel modüller (Temel-Modül, Solar-Modül, Sevkiyat-Modül ve depo) senin Skylab'de dört temel ayağındır; bunlar olmadan fazla ilerleyemezsin. Bunlara iyi bak ve hep ilgilen.
  Fakat sadece ayakta kalarak bir şey elde edemezsin. Onları en uygun şekilde kullanabilmek için, aşağıda anlatacağımız gereşler bulunmaktadır. Öncelikle ana modüller hakkında en önemli bilgiler.
  Temel-Modül
  Temel-Modül aslında bütün altyapının bağlı olduğu bir araştırma geliştirme yeridir. Skylab'te diğer bütün modüller sadece Temel-Modül geliştiği zaman seviye artışına tabi tutulabilinirler. Kısaca: Diğer modüller azami olarak Temel-Modül seviyesinde olabilirler.
  Örneğin Solar-Modül seviyesini 16'ya getirmek, Temel-Modül 12 olduğu zaman mümkün değildir. Örneğin Temel-Modül seviye 18 ise, Solar modül seviye artışı mümkün olur.

  Solar-Modül
  Solar-Modül bütün kuruluşlara enerji sağlar. Ve enerji olmadığı zaman, bütün hammadde üretimi hemen durur. Solar-Modülün seviyesi ne kadar yüksek olursa, üreteceği enerji o kadar yüksek olur.
  Yeni bina/modül inşa ettiğin zaman ve yeteri kadar enerjin olmadığı zaman, bina veya modül işlev görmez; bu süre Solar-Modülün geliştirilip daha fazla enerji üretmesi ile biter.

  Tabii ki bir binayı enerji kazanmak için aktif dışı bırakabilir ve başka bir binanın çalışmasını sağlayabilirsin. Fakat bu istisnai bir önlem olmalı.

  Sevkiyat-Modül
  Sevkiyat-Modülü ile transporter yollayabilir ve bu sayede depodan gemiye hammadde taşıyabilirsin (daha fazla bilgi aşağıda).

  Depo
  Depon üretilen her hammaddeyi belli bölümlerde saklar ve oradan geliştirme veya daha değerli hammadde üretmek için kullanılır.
  Deponun genişletilmesi, kapasiteyi artırır ve bu sayede daha fazla hammadde stoklarsın. Deponun değişik madenler için değişik depo slotları bulunuyor.

  Üretim Toplayıcı
  Toplayıcı, inşa edildiği zaman sana hammadde üretirler. Ne kadar geliştirirsen, o kadar çok kazandırırlar.
  Fakat dikkat: Ne kadar derinde kazanmaya çalışırlarsa, o kadar çok elektrik harcarlar. Bu yüzden elektrik tüketimine dikkat et (Solar-Modülüne bak), eğer toplayıcının seviyesini artırmak istiyorsan.

  Toplayıcıyı geliştirmek, belli bir süre zaman alır. Bu inşaat veya geliştirme süresinde hammadde üretmez. Azami seviyesi ve böylelikle en kazançlı durumu seviye 20'dir.

  İpucu: Geliştirmeyi, Uridium harcayarak getireceğin uzmanlar sayesinde hemen yaptırabilirsin. Maliyet ise, geliştirilecek seviyeye bağlıdır.

  Örneğin geliştirme maliyeti başlangıçta 100 Uridium ise, yarı yola gelindiğinde 50 Uridium olur. Böylelikle geliştirmenin bir kısmını kendin üstlenebilir ve bu sayede Uridium tasarufu yapmış olursun.

  Yukarıda belirtildiği gibi toplayıcılar elektrik harcarlar. Bu elektriği hep harcarlar, ister çalışıyor olsunlar ister olmasınlar. Elektrik harcamasını kesmenin tek yolu, onu aktif dışı bırakmaktadır. Aktif dışı demek, onun kapanmış olması demektir. Bu tabii üretimin durması demektir ve bu yüzden toplayıcının seviyesini artırmak için önce enerjinin olup olmadığına bak.
  Rafineler
  Rafineler zenginleştirme kuruluşlarıdır ve bunlar ham maden olan Prometium, Endurium ve Terbium'dan Duranium ve Prometid yaparlar.
  Toplayıcıları sona kadar geliştirdiysen, hammadde ve Credits / Uridium karşılığında rafinerin ilk seviyesini oluşturabilirsin. Rafineyi daha öncede inşa edebilirsin, fakat toplayıcı rafine olmadanda üretim yapar ama rafineri toplayıcı olmadan boş kalır.
  1 Prometid elde etmek için, 20 Prometium ve 10 Endurium birleştirilmeli; 1 Duranium için 10 Endurium ve 20 Terbium lazım. Fakat bu esnada bazı noktalara dikkat etmelisin. Prometid ve Duranium üretimi sadece devam eder eğer:   • zenginleştirme için yeteri kadar hammadde bulunursa (hammadde olmazsa, üretimde olmaz).
   • yeteri kadar elektrik var olduğu sürece (yukarıda "Solar-Modülüne" bak)
   • yeteri kadar depo kapasitesi bulunduğu zaman (dolu depoya bir şey sığmaz)
  Bu koşullardan biri gerçekleşmezse, rafinerler çalışmaz, arıza sembolü yanar ve senden bunu halletmen beklenir.

  Rafinerinin ilk seviyesini yaptıktan sonra, ikincisini oluşturabilirsin. Burada Prometid, Duranium ve değerli Xenomit otomatik olarak Promerium oluşturulur.
  1 Promerium elde etmek için şunalar ihtiyacın var:   • 10 Duranium
   • 10 Prometid
   • ve 1 Xenomit.
  Xenomit olmadığı zaman, fakat yinede üretim yapmak istediğinde, Xeno-Modül kullanabilirsin. Bu sefer yüksek enerji kullanımı ile bir yedek madde oluşturur ve bunu Xenomit yerine kullanabilirsin. Xenomits yerine bu madde üretime akar.

  Xeno-Modül sana baştan itibaren sunulur ve diğer binalar gibi azami seviyesi 20'dir.

  Promerium rafinesi hep Xeno-Modül seviyesi ile aynı sınırlandırılır. Bu dereceye ulaşıldığı zaman, sonraki artışlar için gerçek Xenomit kullanılır. Xeno-Modül yeterli seviyede olmalı ki, gerçek Xenomit tasarufu yap.

  Promerium daha değerli bir alışımın temel kaynağıdır: Seprom.

  Seprom
  Bu hammadde yepyenidir ve en değerli hammadde olarak oyuna girmiştir. Seprom Promerium içindedir ve sadece oradan çıkartılabilinir; saf Seprom, Promerium içinden çıkartılan Seprom'dan çok daha güçlüdür.

  10 birim Promerium olduğu zaman, 1 birim Seprom üretebilirsin. Şu amaçlar için kullanılabilinir:   • Lazer veya roketlerin Seprom ile güncellenirlerse, 10 birim % 60 daha fazla hasar primi kazandırırlar. --> 1 Seprom = 10 atış roket/lazer + % 60 hasar!
   • Kalkan jeneratörlerini seprom ile güncellersen, dayanıklık 10 dakika boyunca % 40 artar.
  Yeteri kadar Seprom, bütün savaşların kaderini değiştirir. Bu yüzden deponda yeteri kadar Seprom olmasına bak.

  Sevkiyat-Modül
  Sevkiyat-Modülü ile transporter yollayabilir ve bu sayede depodan gemiye hammadde taşıyabilirsin.

  Skylab'e hammadde vermek veya oradan almak için, transporterini yollayabilirsin. Fakat hedefe sevkiyat yapmak, biraz süre alır (VİP üyelerde bu % 50 daha kısadır), fakat bu süreyi Uridium vererek sıfırlayabilirsin.

  Önemli: Aynı anda iki transporter yollanamaz.

  Skylab'den alabileceğin hammadde miktarı, sadece gemindeki ambar kapasitene bağlıdır. Bu hammaddeler sana ulaştığı zaman, otomatikman kargona eklenir ve kısa bir süreliğine ambarın iki katına çıkar.

  Örneğin: Gemi ambarın boşken hammadde istediğinde ve hammadde geldiğinde ambarın dolu ise, gelen boşa gitmez ve yine eklenir. Fakat bundan sonra hammadde toplayamazsın ve öncelikle ambarında yer aşmalısın.

  Eğer gemiden Skylab'e hammadde yollanır ve orada yeteri kadar ilgili slot olmazsa gelen fazladan hammaddeler kaybolur ve diğerleri konulur. Skylab'e gelen hammaddeler, ilgili yerlere yerleştirilirler ve otomatikman daha zengin bir alışıma zenginleştirilirler.

  Silah geliştirme
  Bu sayede kullanıcı yüzeyinde silahlarını doğrudan geliştirebilirsin. Bunun için kullanıcı yüzeyinde ilgili hammaddeyi doğrudan çekebileceğin bir buton bulunmaktadır.

  Önemli
  SKYLAB da modüllerin, rafinerilerin her seviye yükseltilmesinde ihtiyaç duyulan hammadde ve credits miktarı vardır. Seviye yükseltme için gerekli hammadde skylabınızda, credits de hesabınızda varsa seviye yükseltebilirsiniz. Seviye yükseltirken inşatı iptal ederseniz yükseltme için sizden istenen hammadde ve credits geri verilmez

  Skaylab Robot

  Robotlar ne yapabilirim?   • Prometium Toplayıcı, Endurium toplayıcı ve Terbium bu robotlar ile verimliliği artırır.
  Robot türleri neler?   • Bu robotlar iki türü vardır. Kredi türü robot (250 Kredi) ve Uridium Tipi Robot (50 Uridium)
   • Kredileri Robot size koleksiyonerleri daha fazla üretim% 1 verir.
   • Uridium Robot daha fazla üretim% 4 veriyor.
  Kaç robot kullanabiliriz ?   • Tek bir koleksiyon için 12 robotla maksimum uygulayabilirsiniz.
  Robotun çalışma süresi varmı ?   • Her robot 48 saat aktif kullanım süresine sahip.
  Robot almanın sınırı varmı ?   • Sınırsız miktarda robot satın alabilirsiniz. Bütün robotlar sizin için saklanır ve bunları daha sonra istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  Prometium Toplayıcı, Endurium toplayıcı ve Terbium kapatsak robotların calışma süresi bitermi?   • Kollektör kapalı kalsa dahi robotun süresi devam eder.
  Skaylabınızdaki 1 saatlik üretim çizelgesidir
  [​IMG]

  Skaylabınızdaki DepoModülünüzün leveline göre depolama kapatisesi

  [​IMG]

  Toplayıcı/Rafinerilerim üretim yapmıyor ne yapmalıyım?
  Aktif dışımı kontrol ediniz açma,kapama düğmesi kırmızı ise kapalıdır aktif ediniz.Aktif etmek istediğinizde enerji yok uyarısı veriyorsa elektirik üretimiz az demektir.
  Kapalı [​IMG]/Açık [​IMG]

  Enerji Yok diyor ne yapmalıyım?
  Solar mödülünüz toplayıcı, rafinerileri ve modüllerinizin çalışması için gerekli enerjiyi üretir eğer leveli düşükşe üretilen enerji ihtiyacı karşılamadığından bazı toplayıcı yada rafineri yada modül aktif dışı olur Solar mödülünüzün levelini yükseltin.Elektirik harcayan diğer Rafinerilerinizi bir süreliğine kapatın

  Üretim 0 gösteriyor neden?
  Toplayıcılarda üretilen ana hammaddeler bir üst hammaddeye hemen çevrilir.Üretim miktarı harcanan miktarı anca karşılıyorsa skylab deponuzda birikmez hep 0 görünür,yani üretim yapılıyor ama hemen harcanıyor demektir.Bunu önlemek için tavsiye olarak örnek Semprom rafineriniz 1 levelse Promerium Rafineriniz ve Xeno-Modülünüz 2 level, Dranium ve Prometid rafineriniz 3 level,Enduruim,Terbium,Prometium toplayıcılarınız 4 level olsun..

  Xenomit üretmiyor neden?
  Xeno-Modülünüzde ihtiyaca göre xenomit üretilir,üretilen xenomitler hemen Promerium Rafinerinizde harcanır bu yüzden skylab deponuzda birikmez ve 0 olarak görünür.

  Üretilen xenomitler sadece skylabınızda promerium için harcanır,geminize gönderemezsiniz.

  Promerium Rafinerimin üretim kapatisesi düşük ne yapabilirim/nasıl yükseltirim?
  Skaylabınızda zincirleme üretim yapılır.Promerium üretebilmek için duranium,prometid,xemonit gereklidir.Bu hammaddelerin üretimini yapan, rafineri ve modülün hangisinin leveli düşükse üretim, o düşük olan modül yada rafineriye göre sınırlanır.Örnek Xeno-Modülünüzün leveli Promerium Rafinerinizden 1 level düşükse üretim kapatisesi düşecektir.Öneri olarak Duranium ve Prometid Rafinerileriniz, Promerium Rafinerinizden en az 1 Level yüksek olsun,Promerium Rafineriniz ile Xeno-Modülünüz aynı level olsun.
  2. örnek: Dranium yada Prometid yada her iki rafinerinizin leveli Promeriım Rafinerinizin levelinden düşük veya aynı levelse üretim kapatisesi Darnıum/Prometid Rafinerisinin üretim hızına göre sınırlanacaktır.

  Sevkiyatlarımı daha hızlı nasıl yaparım?
  Sevkiyat Modülü tüm üyelerde 1 leveldir ve daha yukarısı olmaz.Sevkiyatlarınızı hızlı yollama seçeneğinden hemen sevk edebilirsiniz.Vip üyeliğiniz varsa sevk süresi yarıya iner.
  Temel Modül:

  [​IMG]


  Solar Modül:


  [​IMG]  Depo Modül:

  [​IMG]

  Prometid Toplayıcı:

  [​IMG]

  Endurium Toplayıcı:

  [​IMG]

  Terbium Toplayıcı:

  [​IMG]


  Prometid Refinerisi:


  [​IMG]

  Duranium Refinerisi:

  [​IMG]

  Promerium Refinerisi:


  [​IMG]

  Xeno Modül:


  [​IMG]

  Seprom Refinerisi:
  [​IMG]

  Sevkiyat


  1. İlk olarak sevkiyat modülüne giriyoruz.
  2. Sevkiyat modülüne faremizi getirdiğimizde pencere açılacaktır.
  3. Uygun gördüğünüz miktarda hammaddeyi karşılıklarına yazıyoruz.
  4. Yolla butonuna tıklayarak hammaddeleri yollama işlemi başlatıyoruz. Sevkiyatın tamamlanması için öngörülen sürenin tamamlanması beklenmelidir.

  Toplayıcılar

  Prometium

  [​IMG]

  Endurium

  [​IMG]

  Terbium

  [​IMG]  1. Skylab a sevk ettiğimiz hammaddelerin skylab a ulaştığından emin olun.

  2. Kurmak istediğimiz toplayıcı modülün üzerine geldiğimizde bir pencere açılacak.

  3. Açılan pencerede Geliştirme yazan sekmeye tıklıyoruz

  4. İnşa et butonuna tıklıyoruz.


  Tüm toplayıcı modüller için aynı işlemler geçerlidir.


  ÖNEMLİ : SKYLAB da modüllerin, rafinerilerin her seviye yükseltilmesinde ihtiyaç duyulan hammadde ve credits miktarı vardır. Seviye yükseltme için gerekli hammadde skylabınızda, credits de hesabınızda varsa seviye yükseltebilirsiniz. Seviye yükseltirken inşatı iptal ederseniz yükseltme için sizden istenen hammadde ve credits geri verilmez

  Rafineriler

  Prometid Rafinerisi

  [​IMG]

  Duranium Rafinerisi

  [​IMG]

  Promerium Rafinerisi

  [​IMG]

  Xeno Modül

  [​IMG]  1. Skylab da depo kapasitesi ve depodaki maden miktarı görüntünün üst kısmındaki bilgi şeridinden takip edilmektedir.

  2. Kurmak istediğimiz rafinerinin üzerine geldiğimizde açılan pencerede Geliştirme sekmesine giriyoruz.

  3. İnşa et butonuna basıyoruz ve uygun görülen inşa süresinin bitimiyle rafinerimiz aktif hale geliyor.

  Tüm rafineri kurulumları için aynı işlemler geçerlidir.


  Bilinmesi gereken Skylab bir maden fabrikasıdır. Size sadece gerekli credits veyahut uridiumu tamamlayarak, geminizin ambarındaki madenleri Skylab a sevk edip seviyeleri yükseltmek kalıyor. Modüllerin seviyesini yükselterek maden fabrikasının üretiği değerli maden miktarını ve üretim hızını artırıyorsunuz. Geri kalanı Skylab dediğimiz fabrika otomatik olarak yapıyor ve kullanabilmemiz için değerli madenler veriyor. Bize sadece bu madenleri gemimizin ambarına sevk etmek kalıyor.

  Rafinerileri aktif dışı ve aktif etmek

  [​IMG]


  Yukarıda rafinerilerin nasıl üretimlerinin durdurulacağını görüyorsunuz. Toplayıcı modüller skylab da sürekli maden üretmekteler. Toplayıcılar seviyelerine bağlı olarak maden üretme hızına sahipler.

  Mesela;

  Solar Modülü kurmak istiyoruz. Prometium, Endrium ve Terbium dan 707 şer birime ihtiyac duyuyorum. Ama rafinerilerim aktifken toplayıcılar tarafından üretilen madenleri kendileri için kullanmaktalar. Bu nedenle rafinerilerim aktifken solar modülü kurmak için ihtiyacım olan 707 şer birim madeni bir türlü göremiyorum. Rafinerilerimin üretimini durdurarak gerekli madenin skylab da birikmesini sağlıyorum. Rafinerilerin kapalı yada açık olup üretim yapmaya devam etmesinin önemi budur.

  İhtiyaç duyulan madenleri sevkiyat modülüyle gemi ambarından skylab a yollama seçeneğimde var. O zamanda madenlerin ambardan skylab a ulaşmasını beklemem gerekecek

  Geliştirme sürelerine dikkat

  [​IMG]  Skylab da modüllerin kurulumu ya da seviye yükseltmek için credits yeterlidir. Açılan pencerelerde görülen uridium miktarları inşa süresini ortadan kaldırmak için geçerlidir. Konunun filminde görüldüğü gibi credits le başlanan Seprom Rafinerisinin inşası 3 saat 22 dakika sürmesi gerekirken hızlı inşa etmek için uygun görülen 1400 uridiumu vermeyi kabul ederseniz hemen inşa et butonuna basarak rafinerinin hiç beklemeden tamamlanmasını sağlayabiliyorsunuz. İnşanın bitimine 2 saat kala hemen inşa et butonundaki uridium miktarı 1400 den daha az olacaktı. İnşanın bitişi yaklaştıkca uridium miktarı da azalacaktır.

  Temel Modül

  [​IMG]


  Modüller Skylab' ın en önemli parçaları olarak düşünebiliriz. Temel modül ise Skylab' ın anaparçasıdır. Diğer modüller, toplayıcılar ve rafinerilerin seviyesini belirler. Yani örnek ile anlatacak olur isek. Temel modülünüz 2. seviye ise diğer bütün bileşenler en fazla 2. seviyeye kadar yükselebilir.
  Solar Modül

  [​IMG]


  Solar Modül ise Skylab' ın enerji kaynağıdır. Her bileşenin kullandığı enerji miktarı altında belirtilmektedir. Bileşenler seviye atladıkça daha fazla enerjiye ihtiyaç duyacaktır. Bunun için Solar Modülüne başvurmamız gerekiyor. Seviyesi arttıkça karşılayabileceği enerji miktarı da artacaktır.
  Depo Modül

  [​IMG]


  Depo modül ise adından da anlaşıldığı gibi Skylab' ın depo kapasitesini sağlamaktadır. Toplayıcılar seviye atlamadıkları sürece sürekli olarak hammadde ürettirler. İlk birkaç seviyede deponun önemini farkedemeyeceksiniz. Ama seviyeler arttıkça ne kadar önemli bir bileşen olduğunu farkdeceksiniz. Ne kadar büyük depo o kadar çok hammadde toplama imkanı demektir.
   
  Ekabir ve LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
 19. her fırsatta geliştireyim skylabı o zaman , birde diroidlerin seviyesi arttıkça hasarlarındada bir milim oynama oluyor mu
   
 20. Tabikide oluyor
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş