Oyunda Yeniyim ( bir kaç soru)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LovesLieeJaquendies tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. cok sağol hocam gece gece vaktini ayırdın konuya aydınlattın beni :) ben şimdi flaxları fulleyip silahlarını yerleştireyim diroitleri kasayım bu sekildemi devam edeyim git gide ayıkırım zaten ondan sonra heralde :) diroitlere lf3 ler vs almaya çalışırım

2. Rica ederim başka bir konuda yardımcı olabilecegimi dusunur isen kimkimdir oyucu bolmesinin altında kendi konum var oradan ulasabilirsin bana

LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
  3. Tamamdır reis

4. Deme oyle hepimiz esitiz bu hayatta yardımım dokunduysa ne mutlu bana :D

5. Dokunmaz olur mu var ol sen :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  6. Tesekkur ederim bizim swde olsaydın bizzat kasardım suan surekli gelisimine yardım ettigim cok kisi var surekli cubi surekli pala kutu sıkılıyorum gucumun yettigince arkadaslara yardım ediyorum bugun bir arkadasa petini aldırdım gecen hafta 1 kisiyede yardım edince bi seviniyom ondandır ilgim bende buna benzer yardımlarla oyuna tutuldum :D

7. :D senin olduğun servera geçemiyormuyum :G tek basına kasılmak cidden zor oluyor :D

8. Büyük biritanya 2. serverı beklerim. Cidden benim icin birilerini kasmak cok zevkli
    Oyun saatlerim pzt.salı.crş gunleri 18.00 19.00 arası persembe cuma gunleri 14.00 18.00 arası cumartesi gunu sabah kacta uyanırsam aksam ustu 18.00 arası pazar gunleri oynamıyorum.
    Oyuna girdikten sonra resimde görülen kısımdan server değiştirebilir.
    Oradan bulabilirsin sunucumu

9. ben bu hesabı oraya geçirdiğimde 0 danmı başlıyor :D

10. Evet 0 dan baslıyor

11. Geliceksen mmo yu sec

12. anladım yok usta kalayım ben burda bosver şey diyecektim yerleştirdiğim bir itemi çıkardığımda envanterde siyah oluyor bunun bi zararı varmı birde goliathın en fazla hızı 370 mi oluyor sanki 1-2 saat önce daha hızlı gidiyordu bu ☺

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  13. Goli tasarımsız max. 540 hıza ulasabiliyor diger tasarımlarla bu rakam cogalabiliyor
    Siyah olmasının bir zararı yok onun anlamı bu itemi baska bir konfigirasyonda kullanıdıgın anlamına geliyor

14. 6 tane G3N-7900 3 tane G3N-3310 var bunlarla 370 hız normal mi

Aslında sen bana bi konfigürasyon sayfası söylesen ben onu yapsam harfi harfine :) birde krediyi hangi yollar seri bir şekilde kasabilirim :D

15. Merhaba ,

Hız jeneratörlerinizi Promerium ile beslerseniz hızınız artacaktır.

1 tanesi 10 dakika yada atış
    10 tanesi 100 dakika yada atış
    100 tanesi 1.000 dakika yada atış
    1.000 tanesi 10.000 dakika yada atış

İyi forumlar.

ÐΛЯKη£S ve LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
  16. Adminim hız konusu acıklamıs
    Şimdi ekipmanını tam hali ile yazarsan kasılman icin konfi soylüyebilirim
    Bu arada gelmekten vazmıgectin?
    Gemisinden droitine kadar

17. aynen vazgeçtim gibi 0 dan uğraşmak zor geliyor insana :) bu lazerleri jeneratorleri ekstralar falan onların hepsini yazayım mı

18. Ektraları yazmana gerek yok

19. 3 B02 , 2 B01 , 6 LF3 , 9 LF2 , 5 flax flaxlarda lf2 10 levelim goliath tasarımlarındanda enforceri kullanıyorum

20. Goli leo hangisi?
    Bence leo kullan

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.