Oyunda Yeniyim ( bir kaç soru)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve LovesLieeJaquendies tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TR 1 oyundayım şuan dolanıyorum :D devolarium kesmeye çalışıyorum ☺

2. Ben biraz dolaştım göremedim seni.

LovesLieeJaquendies bunu beğendi.
  3. 1-3 sol alt portaldayım şuan

4. WolfWar

WolfWar User

Hazırlanın baskına geliyorum :D

5. Geleceğin varsa göreceğinde var dostum :D :D bekliyorum gelin kesmeyin daa beni ☺

WolfWar bunu beğendi.
  6. 2 vega kesip gelecem :)

7. tamamdır :)

8. WolfWar

WolfWar User

X4 kalmamış :D Hadi yine iyisiniz :D

9. gel gel bekliyorum portalda :D seninle grup kuramıyoruz dimi biz hacım bi kaç görevimi yapsak diyecektim

biriniz geldi hanginiz bilmiyorum arkadaşlar mute yedim 1 haftalığına oyunda bir lavuğa lavuk yazdım ondan dolayı haberiniz olsun yazamıyorum oyundan :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Kasım 2015
  10. Merhaba De Katıl Muhabbete konusundan devam edelim.

11. Burdada yazarken dikkat et :)

WolfWar bunu beğendi.
  12. WolfWar

WolfWar User

Grup kurabiliyoruz. Geçmiş olsun :D Arkadaşın dediği gibi burdada yazarken dikkat et :D

13. :D ederim üstad forumda yazmam oyundaki arkadaş hak etmişti :))

WolfWar bunu beğendi.
  14. WolfWar

WolfWar User

Nerdesin şimdi ?

15. scarface isimli arkadaşla görevlerimi yapıyoruz 1.3 te :)

WolfWar bunu beğendi.
  16. ilk iki irisini uridiumla al geri kalanını ise krediyle al bu önerimide sakın unutma :)

17. WolfWar

WolfWar User

ilk 3 daha mantıklı olur.

18. evet aslında indirim paketi varsa + bide indirim günü 4 iris sonrası kredi ondanda mantıklı olur :)

LovesLieeJaquendies ve WolfWar bunu beğendi.
  19. WolfWar

WolfWar User

Ohoo böyle giderse o zaman %30 da PARS adminin verdiği kod derken sen 5,6,7 ve 8. yide uri ile al olsun bitsin bu iş :D

Son düzenlenen: 16 Kasım 2015
    ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  20. Sağolun önerileriniz için arkadaşlar göz önünde bulundurucam , goliath kullanıyorum hızım 444 :S 6 tane G3N-7900 2 tanede 3310 lardan var o 2 taneyide 7900 lıklardan alıcam açık arttırmadan , + promeriumla besledim hareket hareket hızını bu şekilde 444 hızım ve diğer kalan slotlarada bo2 fulluycem buna karşın sizcede biraz yavaş değil mi veya normal hızı bumudur goliathın hızımı arttırmak için neler yapmalıyım önerileriniz nelerdir

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.