Oyundaki Değişiklikler

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Melik•Bey tarafından 22 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Geliştirici Ekibe ;

Dandik denecek derecede felaket bir etkinlik yaparsınız.Terminatör girecekmiş gibi zor bir kapı hazırlarsınız.Hatta 1 saat sınırı koyup dalga geçersiniz.

Tamam.

Oyun lagdan geçilmez.Hatta kapıda venom ve spearhead gemileri geldiğinde sanki kasten yapılıyormuş gibi oyun her seferinde donar.

Tamam

Oyunda kapı açılmasının ihtimalini büyük ihtimalle bilerek düşürüp daha çok uridium harcanmasını sağlarsınız.

Ona da tamam.

Ama dağıtılmış güçlendiricilerin bazılarının dağıtılma oranını %5'ten %1'e çekip baskın zevkinin içine etmenize göz yumamam.

Neden kimseye sormadan oyunun ayarlarını değiştiriyorsunuz.Aidiyeti size ait diye istediğinizi yapabileceğinizi mi sanıyorsunuz ?

Neden böyle ?

2. yapmışlar bile atı alan üsküdarı geçti yalandan efelenmene gerek yok ne yapacanki...

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

• Lütfen etkinlik ile ilgili geri bildirimlerinizi buradaki konuya yapınız. İlaveten ortalama üstü güçteki bir gemi ile bu kapı 60 dakika da rahatlıkla bitirilebilir. Terminatör olmanıza gerek yok ;)
    • Oyunda yaşanan lag sorunları haftlar önce çözüldü ve bu zamandan itibaren kişisel olarak hiç bir lag sorunu ile karşılaşmadım. Eğer bir sorun ile karşılaşıyorsanız lütfen buradaki konuda belirttildiği gibi destek ekibi ile iletişime geçiniz.
    • Bunun gibi bir durumun söz konusu olduğunu düşünmüyorum, lakin sizlerden, yani üyelerden gelen şikayetleri rapor etmek görevimiz. Bu durumda rapor edilecektir.
    • BO2 destekler ile iglili güncelleme bence yerinde bir karar oldu. Bir çok üyemiz bu durumdan gayet mutlu. Tabi bazıları da bu durumdan hoşnut değil.
    • Oyuna başlarken okuyup, kabul ettiğiniz GİŞ kurallarına göre Bigpoint oyun içersindei her türlü değişiklik yapma hakkında sahiptir. BO2 destekler ile iglili güncelleme talebi bir çok üyeden gelen şikayetler doğrultusunda yapılmıştır.
    İyi forumlar.

4. Hocam sadece o değil ki hasar destekleri var bunun.Kapıda taretleri patlattıktan sonraki kısımdaki röleler kısmında görünmez belli belirsiz mayınlar beliriyor.Hasar aldıktan sonra anlıyorsun orada mayın olduğunu.

Neyse ben geri bildirim köşesine yazayım.

İyi forumlar.

5. DRONES

DRONES User

Boş Yere Ugrasma Kıme Neyı Anlatıyorsun Bu Moderatorler Ne Yapsın Ancak Rapor Edılecek Yazıyorlar Surda Bır Kere Bır Moderatorun Bır Cozume Yardımcı Oldugunu Gormedım

6. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Moderatörlerin yetkileri konusunda sanırım bir yanlış bir bilgi mevcut. Tüm Darkorbit Türkiye ekibi hakkında detaylı bilgi için lütfen buradaki konuyu inceleyiniz.

İyi forumlar.

7. En kötü oyunu bırakırım ki bu gidişle böyle olacak.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Hasar desteklerinden kastınız nedir, anlayamadım?

O mayınlar çıktığında onlar kaçmak gerçekten kolay. Hafif konfide halkada roleleri etkisizleştirmeniz çok rahat olacaktır, deneybilirsiniz.

İyi forumlar.

Melik•Bey bunu beğendi.
  9. Hasar desteklerinin dağıtımının %1 olmasından bahsediyorum.

Mesele mayınların çıkması değil kendini göstermemesi.Patladıktan sonra haberi oluyor insanın orada mayın olduğundan.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bence hasar destekelrinin düşürülmesi güzel bir uygulama olmuş. Tabii sizin fikriniz farklı olabilir.

Mayınlar çıktığında hep gözüküyor bende, kaçması çok kolay oluyor. Sizin durumunuz neden farklı olmuş bir bilgim yok ne yazik ki.

İyi forumlar.