OYUNDAKİ HATALARI YAZIYORUM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PENTAGRAMMATON_666 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öncelikle 2 gb ekran kartım 8 gb ramim i5 işlemcim var...her türlü temizliği yaptım...flash playerım güncel...şimdi hataları yazıyorum...ve aşağıda yazdığım bütün konular mozilla,chrome ve safaride aynı şekilde oluyor.

1-bütün 4 ve 5 haritalarında ekran kayması var.
    2-4 5 haritasında yaratık kesince görev hanesine kestiğim yaratık sayısı işlemiyor.
    3-4 5 haritasında pet düşman bulucu ilk yaratığı bulduktan sonra başka yaratığın yerini göstermiyor.:(yaratık yanımda olmasına rağmen)
    4-1 aydır yazıyorum size ama hala klan sayfasında klan arama bölümü çalışmıyor.klanın adını tagını yazıyorum ama klanla ilgi herhangi bir bilgi vermiyor.bu konuyla ilgili daha önce 3 kere foruma yazdım ama düzeltilme yapılacak denmesine rağmen düzeltilmedi.
    şimdilik bu kadar...daha sorunlar karşılaşırsam yazmaya devam edeceğim.

4 5 haritasındaki ekran kayması...

Son düzenlenen: 22 Şubat 2014
  2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu ile ilgili birde supoorta bildiriniz bizim burdan geminizi inceleme şansımız yok
    supoort sizen en kısa zamanda yrekli cevabı verecektir

Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.