Oyundaki Lag Sorunu.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lllecelll tarafından 29 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ana hesabımda başla dedikten sonra bağlantı kuruluyorda takılıyor
    yan hesabımda denediğimde sorunsuz girdi direk oyuna sizce hesabım ceza falan mı yedi niye bağlantı kurulamıyor

2. oyuna bağlanmıyor sorunu nedır ?

3. HurruCane

HurruCane User

en azından bir açıklama saatler oldu oyun açılmıyor. Etkinlik yapıp hadi uri alın denmesini biliyor şirket biz urileri alırken sorun yok ayıptır ya sorun olunca ses seda yok. Tamam burada görevli arkadaşların tabiki suçu yok ama bunada bir çare olmalı

4. For_You62

For_You62 User

Merhaba,

TR2 de oynadığım ana hesaba giremiyorum ama, TR4 serverına giriş yapabiliyorum( aynı hesapla) bu nasıl terane ???(shock)

sapsari002 bunu beğendi.
  5. theanger33

theanger33 User

Sayın moderatörlerim sizin elinizde olan bir durum olmadığının farkındayım size hiçbir lafım yok ama dün demiştiniz ki bu işin can sıkıcı bir hal aldığını da ekleyerek raporlarımızı hazırladık. Şimdi benim merak ettiğim konu şu biz yetkili kişilerde bir fikir aydınlanması oluşturamıyoruz zaten ,ama bu oyun her haftasonu bu hale geliyor ve siz de her haftasonu raporlarınıza ekliyorsunuz bu durumu bildiriyorsunuz ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Ben de size şunu sormak istiyorum size ,gerçekten yolladığınız raporlarla ilgili cevap veriliyor mu veya bu oyunun böyle olmaması için çabalanıyor mu ben cidden zerre inanmıyorum çünkü koskoca bir oyun her hafta sonu böyle oluyorsa bu çarkta birileri görevini yerine getirmiyor bana kalırsa . Bakın sizler de oyuncusunuz istisnasız her hafta sonu planlar yapıp kapı yapmak, tp kasmak, atıyorum cehpane kasmak gibi umutlarla heyecanla güne başlayıp da her haftasonu kanser olarak oyunu kapatmanın nasıl bir his olduğunu biliyorsunuzdur bana kalırsa.Bu işin sonu ne yani gerçekten merak ediyorum

6. Eğer gemi batacaksa ilk önce oyuna yatırdığımız tüm nakitleri iade etmeliler. Öyle birden kaçış olamaz.

theanger33 bunu beğendi.
  7. artık duzeltin

8. TuZRuHu_

TuZRuHu_ User

ne dicem şimdi birine zaman düzeleceğine dair bir açıklama yapacakmı yoksa bu şekil beklicekmiyiz ??

9. ready433

ready433 User

Bu nedir ya saatlerdir oyuna bile giremiyoruz nerede bu yetkililer ne zaman müdahele edilecek yetkililer nerdeeeeee biri açıkalama yapsın bu nerdirrrrrrrr kime diyoruzz adminlerrrrrrr ????????

10. Welbeck

Welbeck User

Oyuna giriş yapamıyorum sizd e de var mı bu sorun.

Oyna diyorum yükleme ekranını geçiyor bağlantı kurulma ekranında sürekli bekletiyor. Bütün tarayıcıları denedim aklınıza gelebilecek hepsini sorun ne olabilir sistemsel mi ?

11. Merhaba sayın darkorbit yetkilileri

Giriş yaptığım sunucu Tr2 oyuna başla dediğimde BAĞLANTI KURULUYOR diyor fakat oyuna girmiyor bağlanmıyor bir türlü ilgilenen bir oyun görevlisi yokmu ?

12. Welbeck

Welbeck User

Konuyu şimdi taşırlar genel problem galiba :)

13. yaklaşık 1 saattir oyuna giriş yapamıyorum chrome, mozilla, yandex tarayıcılarda denedim hiç birinde açılmadı sanırım bir sorun var anasayfa geliyor başlata basınca bağlantı statüsü ekranın da kalıyor..

14. Agır_TR

Agır_TR User

çift galaksi ödülü etkinligi mortingen oldu :D

15. memat155

memat155 User

oyun açılmıyor evet bir problem var gibi

16. Oyun bitti iflas bayrağını yakında çekerler. Ben valla akşam saat 5 de bir çıktım o saatten beri daha girmiyorum. Sorunun böyle devam edeceğini tahmin etmiştim. Hepimize geçmiş olsun.

memat155 bunu beğendi.
  17. BaLGaMCi47

BaLGaMCi47 User

çift galaksi ödülünü yarın içinde istiyoruzzzzz

Zapatista06 bunu beğendi.
  18. SanTxrafoR

SanTxrafoR User

Kardeşim saatlerdir uğraşıyorum giriş bile yapamıyoruz, nasıl bir altyapıdır bu çözüm yok mu?

19. mthncvk

mthncvk User

içi gerçekten dolu kodlar verilmeli.... haftason heba oldu

20. tr1 saat 15:00 den beri çöktü giriş yapılmıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.