Oyundaki Lag Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mark9x tarafından 16 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. boşa giden etkinlik günleri yüzde 50 tp şp verdiniz neyimize yarıyacak general mı olacak gemi bu kadar saçma bişe var mı etkinlik görevleri duruyor daha 200 bın uri almasını biliyorsunuz bilet için indirim+vip için 24 tl almasınıda oyunu düzeltmekten aciz merkeziniz batırdınız bizide oyunuda beceremiyolarsa bıraksınlar oyun kapansın herkes rahatlasın

2. Yılardır pazar günü olan lag kapıda kalma bağlanamama sorununu anladık ve kabulendik son 2 haftadır normal günlerde bağlanmama hangar değişmeme oyun içinde gemi açık kalma sorunları yaşıyor ve gerek npc lere gerek oyunculara kesiliyoruz gemiye girmeye çalışıyorum girmiyor kapıyorum bekliyorum hangar değişmek için giriyorum değişmiyor gemi harita içinde kalıyor genelde patladıkdan sonra oluyor

mirza011tuncay bunu beğendi.
  3. Se7en

Se7en User

Bıkdık artık bıkdık bu oyunun sorunlarından yapın artık bu oyun .....

4. ouzbtmn

ouzbtmn User

bu sadece tr 1 de olmuyor türk serverlerinin hepsinde bu problemler var mesela benim gemi şu an ebedi kapıda kaldı support tan da yazdım ama bekliyorum kapıda kaldık resmen :)

5. ouzbtmn

ouzbtmn User

vermiş oldukları kodun boşa gitmesini izliyoruz :) kodu girdik 1 hafta şeref tecrübe veriyor %50 ama ne fayda oyun oynayamadıktan sonra ne anlmı var demi ama

6. içimden bi ses diyo ki dök içini tamamen supportada forumada rahatla ondan sonra bırak git niye uğraşıyosun

7. kubiates41

kubiates41 User

Reset atın demek ban sebebimi??????????????

abdullahbac ve mirza011tuncay bunu beğendi.
  8. hayal_et

hayal_et User

tr5 düzelme olursa buraya yazarmısınız yaratıkları zor bela köşe gönderdim oyun ekranı dondu pencereyi kapattım
    oyuna girersem yaratıklar gelip patlatabilir(lag yüzünden)

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu diğer benzer konular ile birleştirdim.

Lag ile ilgili olan sorunların raporlaması yapılmıştır. Teknik Ekip bu konuda çalışmalarına devam etmekte, konu ile alakalı bir değişiklik olduğunda forum üzerinden duyurusunu yapacağız. Ayrıca Teknik Ekibin sorunu daha hızlı çözümlemesi adına Buradaki konuya bakarak HAR dosyalarınızı Support ekibimize gönderebilirsiniz. Böylece Teknik ekip sorunu çok daha kolay çözebilecektir.
    Haksız bir ban aldığınızı düşünüyorsanız bunu Support ekibimize bildirmeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.

10. ouzbtmn

ouzbtmn User

ya arkadaş banane teknik ekibin problemlerinden hadi bir hesap 10 hesap 100 hesap HAR dosyası gönderdi bütün türkiye sever larında sıkıntı var beceremiyorsanız çıkın deyin yapamıyoruz biz bırakın gidin bukadar insan emek veriyor bu oyuna paralar yatırıyor supportta da belirttim biraz daha teknik ekibi beklemek zorunda kalırsam adli yollardan hakkımı almasını iyi bilirim ben sonuçta hem emek hem para yatıran biz sıkınıt çeken yine biz olmaz artık bukadar

11. Ya cidden söyleyin şu merkez eKbine bize kod falan vermeyin abi neyse parası söylesinler yılardır veriyoruz zaten biz kiralayalım 1 sunucu, haksız chat ban a başladınız, lag telafisi olmicak dediniz, yılarıdır çözemediniz neymiş bu sorun anlamadım bu merkez ekip kodlama bilmiyor ***alsınlar o adamlar belliki daha iyi biliyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Nisan 2020
    mirza011tuncay ve BALE1I bunu beğendi.
  12. kubiates41

kubiates41 User

bir Reset atılmıcakmı kapıda kaldık 1 saattir köşe kapmaca oynuyorum admin

13. valla oyundan soğudum yenı emek var dıye devam ama hanı kör seytan dürtüyor bırak oyunu akşam oluyor gunluk işimizi gücümüxü bitiriyoruz oyun oynucaz stres atıcaz aksam oyuna gırılmıyor geleneksel hafta sonu gırılmıyordu kabullendık sımdı hafta içide hergun dahıl haftanın yedı gunu supporta da yazdım oynanmayan oyun yazpmıssınız tebrıkler dıye

14. sadece binlerce insanın sabrı sınanıyor haftalardır devam eden artık hergun oaln bu sorun sayesınde

mirza011tuncay ve memat155 bunu beğendi.
  15. Sayın mod sürekli aynı problemlerle karşılaşıyoruz ve sizlerden aynı cevapları alıyoruz Türkiye takımı harici daha üst düzeyde yetkililere nasıl ulaşabiliriz mail ile problemleri iletmek için

16. ateistkeci

ateistkeci User

Supporta yazabilirsin onun dışında başka bir yolu yok

17. KORDON-65

KORDON-65 User

yeter be su verdıgımız paraları gerı verın paramızı ısterız haram zıkkım olsun.

abdullahbac ve yunus431414 bunu beğendi.
  18. Çok lag var. Oynayamıyoruz. Lag sebebiyle: NPC kesilmiyor, portaldan geç atlıyor, konfigürasyon geç değişiyor, görev yapamıyoruz. Bugüne kadar server defalarca resetlendi ve anlaşıldı ki maalesef bu bir çözüm değil. Kalıcı çözüm istiyoruz. Artık bu sorunları yaşamaktan biz DarkOrbit oyuncuları olarak bıktık.

mirza011tuncay ve OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  19. ctrl v: har dosyası alman gerek supporta yollaman gerek.. iyice kabak tadı verdi bırakıcam sanırım

mirza011tuncay ve abdullahbac bunu beğendi.
  20. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

HAR dosyanızı alıp supporta göndererek sorunun hızlı şekilde çözülmesine destek olabilirsiniz. HAR dosyanızı nasıl alacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.