oyundaki laglar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve tgs781 tarafından 4 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tgs781

tgs781 User

herkese merhaba öncelikle herkese bol eğlenceli oyunlar demek istiyorum ama oyundaki laglar yüzünden bu eğlencenin tadı kaçtı. sayın adminlerim siz hiç oynamıyor musunuz hiç bıkmadınızmı laglardan buglardan bu işe bir elatsınlar artık illa buradan yazmak mı gerekiyor sizler de oyuncu ve de admin olarak teknik ekibi uyarabilirsiniz. sırf şu oyunu adam gibi stres yapmadan eğlenerek oynamak için yeni sıfır oyun bilgisayarı aldım ama maalesef hiç bir şey değişmedi. portaldan atlıyorsun harita değişmiyor gemi halan atlıyor gözüküyor her portaldan atlayışta sayfayı yenilemek gerekiyor sonra ya bağlantı kopuyor ya da sen bağlanana kadar seni keklik gibi avlamışlar adam beklemez ki sen oyuna bağlan da öyle keseyim oyundaki en büyük sorun bu belki daha önce konu açıldı ama düzelen bir şey yok. gizli haritaya girmeye çalışıyorum gemi bir yerlere gidiyor ama harita değişmiyor gerisini siz düşünün. kısacası sayın adminlerim oyundaki sorunların çözülmasi için oyuncuların buraya yazmasını beklemeyin. inşallah kısa sürede çözülür bu sorun kalın sağlıcakla.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Oyundaki lag problemi büyük ölçüde çözülmüştür, portaldan atlamada yeniden bağlan hatası ise gerekli yerlere iletilmiştir ilk andan itibaren. Lütfen oyunda lag yaşadığınızda buradaki adımları uygulayarak durumu support'a bildiriniz.

İyi forumlar.

3. tgs781

tgs781 User

teşekkürler adminim konuyu kilitleyebilirsiniz vıdeo çekmeyi becerebilirsem suppğorta da yazacağım.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Tüm bu sıkıntıların en kısa sürede çözüleceğinden emin olunuz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.