Destek oyundaki sorunlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zan-zun tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zan-zun

Zan-zun User

oyuna arada bir giriyorum bu hafta sabahciydim gece taklilayim dedim 6 gun ayni saate oyun donuyor oynanmiyor

gunduzleri oynayalim diyoruz kesecek Adam yok herkez x7 otamatik Pilot da

bana bir yetgili cikip desin bu oyunun sonu varmi yokmu
    varsa almanya merkez neden ilgilenmiyor

tr1 tr5 birlesdi oyunda Adam cok olacak dedik kimse yok olanlarda birakiyor yada bota atiyor

hani her harita 400 oyuncu kaldiracak sekilde yapilmisdi
    oyuna ilagal porgamlar bir kladirin sonra donma felan olmaz oyunda

ema atiyorum kamu aliyorum Adam direk yakaliyor kesiyor
    ne olacak bu oyunun hali biri ciksin desin bana

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Oyundaki problemler anında bizler tarafından rapor edilmektedir ve bu andan sonra çalışmalar başlamaktadır. Fakat siz de hak verirsiniz ama oluşan bir problemi F5 atıp çözmek imkansız bu nedenle zaman alabilmektedir. Bu süreçte sizlerden sabır bekliyoruz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2019
  3. uzayl80

uzayl80 User

senlerdir sabrediyoruz fakat hala bir cözüm bulunamadı şu oyuna acaba biz rahmetli oluncamı bitecek bu donmalar takılmalar anladık siz bişey yapamıyorsunuz fakat darkorbitte bişey yaptıgını sanmıyorum bu oyun böle gelmiş böle gider biz bu şekilde oynamaya devam edecez yapcak bişey yok artık pazar günleri x2 günü kapı yapalım diyoz donmalar yüzünden kapıda boşa patlıyoz her gün pala topluyoz kapı yapmak için fakat bizler magdur oluyoruz

Son düzenlenen: 14 Ocak 2019