Bug / Oyun hatasi Oyundaki Sorunlar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve FurkanS53 tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. FurkanS53

FurkanS53 User

Özellikle dün yaşadığım sorundan bahsetmek istiyorum. Dün akşam pvp haritasında arkadaşlarımla beraber savaşırken saldırıda bulunduğumuz oyuncu bir an dondu. Bu süre boyunca ben ve arkadaşlarım hareket etmeye devam ediyor ve arkadaşlarımın hareketlerini bende görüyorum. Donan yalnızca düşman oyuncu oluyor. Oyuncu yaklaşık 15 saniye kadar donuyor. Bu durum yalnızca bende değil diğer arkadaşlarımda aynı şeyin olduğunu söylüyorlar. Düşman gemi hiç bir şekilde hasar almıyor. Ardından ışınlanırcasına gözden kayboluyor. Bu sorun özellikle yeni geliştirme sistemi geldiğinden beri başıma geliyor.

Bir diğer sorunsa çok nadirende olsa herhangi bir haritaya atladığımda o haritada sıkışıyorum. Kurtulmak için ya atlama cpu yada biri tarafından imha edilmem gerekiyor.

Eminim bir çok kişi bu sorunları yaşıyor. Bu sorunlar ne zaman düzelecek bilgi almak istiyorum

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İlk bahsettiğiniz sorunu ilk kez duydum. Sizden ricam bu durumda kısa bir video kaydı alarak, bu video'yu support ekibine iletebilir misiniz?

Bahsi geçen diğer sorunla karşılaştığınızda support ekibine başvurun, bu şekilde sorunun kısa sürede düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

İyi forumlar.