Oyundaki sorunlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TλΞЏηδεaτΗΛss᧧in™ tarafından 18 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bir kaç yıldır bıraktığım oyuna covid nedeniyle ara ara oynamak kaydıyla geri döndüm ama her şeyi bıraktığımdan beter buldum. Bugün 15 tane anahtarı 45 dakikada falan açmışımdır. NPC ye tıklamamla geminin sıkması arasında 10sn oynuyor. Oyuncular chatlarde isyanlarda ama ne cm ler ne de forumda fm ler oyuncuların şikayetlerine anlayışlı yaklaşmıyorlar. Foruma baktığımda sadece üsluba takılmış ondan ileri gitmeyen fmler var ( adam mesajında küfür ya da hakaret kullanmıyor sadece oyundaki botlardan bıktıgını dile getiriyor). şu anda da tr4 de inanılmaz lag var oyun yürümüyor. içi boş kodlar dağıtılıyor oyuncuyu tatmin etmek için ama adamlar oyuna para yatırmış verilen kodlar karşılamıyor hiç bir şeyi. kaldı ki ben kendi hesabıma kod da istemiyorum oyunu oynayıp hedeflerimi yapabileyim yeter.

NexoNeoNow bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz sorunlar raporlara eklenmiştir. Öncelikle Chat Moderatörlerinin chat üzerinde açıklama yapma ve cevap zorunluluğu bulunmamaktadır. Onun dışında Forum Takımı olarak oluşturulmuş konuları cevapsız bırakılmadan gerekli cevaplar verilmektedir. Belirtmiş olduğunuz sorunlar hakkında daha önceden açılan konulara gerekli cevaplar verilmiştir. Forum Kanalını düzenli olarak takip etmeniz halinde açılan konular ve içeriklerine verilen cevapları anlayacaksınızdır. Forum Kanalı içerisinde konulara ve içeriklere gerekli cevapları veremediğini düşündüğünüz haksız işlemler yapan Moderatörlere yönelik Support Takımımıza bildirebilirsiniz. Dağıtılan kod içeriklerine merkez ekip karar vermektedir. Sorunlara geri dönecek olursak Teknik Ekip çalışmalarını sürdürmektedir.

İyi Forumlar.