OYUNDAKİ YARATIKLAR VE VERDİKLERİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İZTAVRİT tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İZTAVRİT

İZTAVRİT User

:) SELAM ben buyuna başladım başlayalı birsürü yenik geldi niye bilmem ama yaratıkların verdikleri hic artmoyor hep ayni uriyi veriyor eskiden bonus kutularından güzel hediyeler cıkardı artık odayok ama birsuru yenikvar peki yeni başlayan birinasıl ful olacak :( ŞUAN bu mumkundeyilgibi gözüküyor dimi :p zaten deyil iyice cımriye bagladı darkorbit vallaha fulbir gemiyi kasmakta bi okadar zor :rolleyes: allah sonumuzu ayır etsin:D kolay glsin

2. BulanOber

BulanOber User

aynen dostum bize oyuna para yatırmaktan başka çare bırakmıyorlar amaçta bu zaten sonuçta adamların işi bu :)

3. Eskiden 1 lf3 1de lf2 verirlerdi şimdi lf2yi credili yaptılar başlangıçtada 4 lf3 20k urı=full lf3 leo 2 tane bo2 2 tane elit hız daha ne istiyorsun

4. one.

one. User

aynen lf2 yi credi ile yaptılar hız jeneratörlerini(1000 urilik)credi ile yaptılar açık arttırmayı kaybedersen paran geri geliyo ayrıca kutulardan daha çok uri çıkmaya başladı daha ne olsun kardeş kusura bakma ama kasılmayı bilmion sen :D

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Oyun konusunda yenilikler sürekli yapılmaktadır. Ancak herkese beğendirmek imkansız gibi bir şey her zaman bir eksiklik bulunuyor maalesef. Ayrıca oyun hakkında olmasını istediğiniz yenilikler varsa lütfen Güncelleme ve Fikir Havuzu adlı konumuza yazınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.