Oyundaki Yeniliklerle İlgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Efsane77 tarafından 21 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Efsane77

Efsane77 User

Merhaba oyunu 2019 da bırakmıştım fakat çok fazla yenilik gelmiş araştırdım biraz ama anlamakta zorluk çektim oyundan anlayan birisi kısaca özetleyebilir mi dikkat etmemiz gerekenler nelerdir

Modüller
    Sevkiyat
    astral yükseliş
    agatus kırılması
    hedefler
    ebedi black light

.Hakan. bunu beğendi.
  2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Konuyu uygun yere taşıyorum.
    Gerekli bilgileri topladıktan sonra bu mesajı düzenleyerek size cevap vereceğim.

Düzeltme:

Modüller:

• Gemi yükseltme modülleriyle birlikte geminize ek bonuslar sağlayabilirsiniz.
    • Modülleri elde edebilmek için etkinlikleri takip ediniz.
    • Hedefler bölümü etkinliklerle birlikte geliyor ve savaş bileti aldığınızda ek olarak savaş bileti anahtarlarına da erişebiliyorsunuz. Yani oradaki görevleri tamamladığınızda elinizde savaş bileti varsa, savaş bileti anahtarlarıyla modül takası yapabiliyorsunuz.
    • Modüller hakkında bilgi için tıklayınız.

Sevkiyat:

• Sevkiyat özelliği ile farklı farklı maddeleri elde edebiliyorsunuz. Size tavsiyem R türünden sevkiyat göndermeniz olacaktır. Bu sayede Plus Gemi Varyantlarını elde edebileceğiniz ve yeni roketatarları elde edebileceğiniz maddeleri biriktirebilirsiniz.
    • Sevkiyat hakkında bilgi için tıklayınız.
    Diğer:

İyi forumlar. ;)

Son düzenlenen: 21 Ocak 2024
    Efsane77 bunu beğendi.
  3. Efsane77

Efsane77 User

Çok Teşekkür ederim Çok güzel hazırlamışsınız

.Hakan. bunu beğendi.
  4. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Rica ederim.
    Konuyu uygun yere taşıdım.
    Belki diğer arkadaşlarımızın da fikirlerini alırsınız diye de konuyu biraz daha açık bırakıyorum.

İyi forumlar. :)

5. ENTER__

ENTER__ User

hakan admin slm özel bir sorum olacak size nasıl ulaşabilirim

6. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Sohbet bölümüne konu açabilir veya Discord üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar. :)

ENTER__ bunu beğendi.
  7. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur. Eğer cevap alamadığınızı düşünüyorsanız lütfen bize tekrar yazmaktan çekinmeyin ;)

İyi forumlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.