oyundan atma

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Atesbey_42 tarafından 7 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Atesbey_42

Atesbey_42 User

bugünkü olan hata yuzunden 4 defa kapıdayken oyundan attı kesıntı ıcın kusura bakmayın denılıyor ben o kapıda harcadıklarımı telafısını kımler werecek ? bunu onceden bıldırmenız gerekmıyormu ?

2. arka sayfadanda cıkıyor demi ben daha oyuna girmemiştim arka sayfayı kurcukluyodum tık diye attı dedim ne oluyo baskasıda bilmıyor şifremi şaşırdım

3. Atesbey_42

Atesbey_42 User

aynen oyle

4. DaglıAcS

DaglıAcS User

arkadaslar oyuna bakım yapıyolar onun ıcın

5. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Oyunda kısa bir bakım çalışması olduğu buradan duyuruldu. Bu saatlerde kapıya girmeniz biraz tehlikeli olmuş.
    Kapınız patladıysa telafisi için buradan supporta yazabilirsiniz. Ayrı yeten forum ve discord adreslerini takip etmeniz gerekiyordu. Harcadığınız cephanelerin maalesef telafisi olmaz.

İyi forumlar

Manitu bunu beğendi.
  6. Adamlar pazar günü bakım yapılacağı hakkında bilgilendirme yaptılar. Bu durumu takip etmemen senin sorunun. Geçmiş olsun.