Oyunu bırakıtım

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve BETON[UMUT]44 tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Az önce çarı sıfırlarım N/A sağlıcakla kalın..:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Temmuz 2020
  2. Sıfırlayabildiğine göre zaman ayırıp belli bir seviyeye getirdiğin bir çar değilmiş, ayrıca aklımızı ölçmek sana mı kaldı?

KraaL_C0MB0 ve HYPRON-52 bunu beğendi.
  3. HYPRON-52

HYPRON-52 User

selametle

BETON[UMUT]44 bunu beğendi.
  4. Ben de oynamayacağım, ama sıfırlamak saçma olur.

5. Bir dost tavsiyesi olarak görebilirsin..Oyuna harcadığın emek zamanı vs bahsetmiyorum bile

6. Fkingsock

Fkingsock User

Sebep ne knk. Beni ikne edebilir misin bırakmaya?

7. Kardeşim oyun neredeyse bot ve buglarla dolmuş. 2011 lerde direkt ban sebebiydi. Pvp,Paladium,BL Haritalarında oyuncuların neredeyse tamamı program kullanıyor.Haftasonu kapılardaki laglar,Etkinlik günlerindeki aşırı donmalar daha ne diyeyim..

8. Fkingsock

Fkingsock User

Ara ver oyuna, sonra yine gelirsin. Ben 2009 baslamıstım, 2011 de filan bıraktım. 2016 yine bakayım dedim, baktım sonra yine bıraktım. Bu corona yüzünden yine başladım 2 aydır hala oynuyorum.

N/A Onların zevki böyle, takma bence kendi oyununa bak. Palaya gidince benimde içim gidiyo ama her gidişinde toplarkenden adamların petlerini filan kes bari acın azalar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Temmuz 2020
  9. TersLale

TersLale User

Güle güle, tadı kalmadı zaten oyunun

10. Botlar Yüzüne Oyunmu Bırakılır Bas Sepromu Ondan Sonra Giriş Botlara PatlatabiLdigin Kadar

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Oyuncuları oyuna bırakmaya yöneltmek ve bunu sorgulatmak ban sebebidir. Oyunu bırakıp bırakmamanız sizin kişisel görüşünüzdür. Eklemek isterim ki her oyunda dönemsel sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların çözülmesini sabırla bekleyen oyunculara bu tür mesaj içeriği ile yaklaşmanızı uygunsuz olarak buluyorum.
    Merhaba, gerekli sansürleme işlemi yapılmıştır. Lütfen tartışma ortamı yaratmaktan kaçınınız.
    Şöyle düzenlemek isterim; belirttiğiniz zamanlarda oyun içerisinde emek vererek ulaşılan başarının tarifi anlatılmaz. Ancak oyuncuların artık bu oyun zevkine bot kullanarak devam etmesi oldukça üzücü bir durum. Ki eklemek isterim oyun kuralları gereğince de bu 3.Parti yazılım ve botlar yasaktır. İşlem yetkisi Merkez Ekibin elinde olduğundan dolayı ne yazık ki inceleme ve cezalandırma işlemi yapamıyoruz. Ancak belirtmiş olduğunuz buglar ile ilgili gerekli raporlar incelenmesi üzerine iletilmiştir. O konuda da umarız ki en kısa sürede gerekli cezai işlemler uygulanır.

Konunun tartışma ortamı yaratmasından dolayı kilitlenmesi uygundur. Lütfen oyuncu görüşlerine saygı duyalım.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.