Oyunu Bırakıyorum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve tryhardD tarafından 14 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tryhardD

tryhardD User

Aylardır oyunun akışı işleyişi hakkında hiç olmadığı kadar umursamaz tavırlar takınıldı ve zerre iyileştirme yapılmadı, paso etkinlik yapalım ve oyuncuların paralarına konalım tavrıyla da niyetler gayet belli edildi. Zaten son etkinlikteki temiz olmayan oyuncu sayısı ve cezalardaki bu isteksizlik ileri süreçte olacaklara da baya ışık tutuyor... Buraya da yazmam bir şey çözmeyecekse de yazmak istedim. Herkese iyi eğlenceler...

Kapı_Yapıyorum... ve smoonrise bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Çok doğru bir seçim yapmışsın kişisel fikrim bu yönde , en kötü aynı paralara çok daha iyi hizmet ve oyun deneyimi sağlayacak oyunlara bakmanı tavsiye ederim yada paran cebinde kalır fuzuli ve karşılığı olmayan bir harcama yapmış olmazsın . Uzun zamandır verilmiş bir emek ve eski harcamalarım olmasa bende seninle aynı fikirdeyim hatta sv. birleşmesinden beri bu fikir iyice kafamda , sadece gereksiz anlamsızca para karşılığında yenilik adı altındaki etkinleri yapıp hesap değersizleşmesin geri kalıp oyundan yüzüne bakılmayacak hale gelmesin diye uğraşıyorum aylardır onun haricinde semprom atıyorum sadece gemiye .Milletin bot ile bug ile 10 milyon 20 milyondan fazla uriler ile gezidiği oyunda rekabet etmenin kredi kartına bağlı olduğu bir hale gelen bir oyun için bile fazla bu emekler çok doğru ve isabetli bir karar almışsın tebrik ederim seni .

Kapı_Yapıyorum... bunu beğendi.
  3. her oyundan çıkışımda bu son diyorum ama bir türlü bırakamadım bu oyunu flash player desteğinin çekilmesi muhabbetine kadar beklemedeyim bırakabiliyorsanız ne mutlu size

smoonrise bunu beğendi.
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun şekilde düzenledim.

Oyunu bırakmak tamamıyla sizin kendi kararınızdır, bu durumu duyduğuma üzüldüm.

İyi Forumlar.