Geri bildirim Oyunu Bırakıyorum

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 8 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle merhabalar ,

Oyunu 3 sene önce bırakmıştım ancak gördüğüm kadarı ile ne yazık ki tam anlamıyla bir ilerleme kat edilememiş ve üstüne üstlük şöyle bir gerçek var , hala yıllardır faal olan buglar aktif , Almanya bu konuda hiç bir şey yapmamış , yıllar önce raporlanan buglar hala aktif.

Açıkçası 3 ay önce oyuna kafa dağıtmak için başlamıştım fakat gördüm ki artık oyun oynanmayacak hale gelmiş , sunucular aşırı derecede kasıyor , sürekli bug kaynıyor etraf , yeni gelen güncellemeler sürekli daha fazlasını istiyor , bir amaç olmalı fakat bu kadar seri gelen yeniliklerin oyunculara yarardan çok zararı olduğunu belirtmek istiyorum.

Hesabımı 3 sene önce olduğu gibi boşaltıp bırakmayacağım çünkü ileride yine dönme şansım var , çok küçük bir ihtimalde olsa DarkOrbitin düzelme şansı olduğunu düşünüyorum umarım yanılmam bu konuda.

Terör kapısından gayet güzel bir şekilde ayrıldım fakat bu modül sistemi vs oyunu çok değiştirecek gibi , prometheusların 20 LWL olması , lag sorunlarının , bug sorunlarının artması artık bu durumda beni bırakmaya itti yani açıkçası ne yapabilirim diye düşündüm hani düzelir dedim ama gerçekten hala yıllar önce ki bugların aktif olması sinir bozucu , her güncellemede bir seprom bugunun ortaya çıkması gibi durumlar var..

Umarım Darkorbit gelecekte yeniden adil oynanış düzenine girer , VS'ler , harita savaşları eskisi gibi güzel olur , oyunda daha adil ve daha kazançlı bir ödül sistemi ve daha dengeli bir PVP düzeni gelir. Hilecilerin olmadığı , oto hedef tutucularının olmadığı , kasma ve lag sorunlarının olmadığı bir Darkorbit olur , BP bu sefer beni şaşırtır ama pek sanmıyorum bunun olacağını.

Şimdilik ne zaman tekrar geri dönerim bilmiyorum fakat o zamana kadar bekleyeceğim.

Muhtemelen bir kaç hafta daha oynarım aralık gibi bırakmış olurum.En azından vip bitene kadar.

Herkese iyi oyunlar.

Son düzenlenen: 8 Kasım 2020
  2. Darkorbitin çok güzel potansiyeli var ama olmuyor işte, beceremiyorlar.

ofaruk36 bunu beğendi.

3. Yapacak bir şey yok maalesef :)

Biz oyuncular elimizden gelen her şeyi yaptık , fikirler sunduk , o kadar raporladık hataları fakat bizi Almanya dinlemeyecekse kendisi kaybeder.