Duyuru Oyunu Daha Akıcı Oynamak İçin [BURAYA Bakın]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 24 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Merhabalar ben Dodge Viper;

Bazılarımızın oyunun kastığını gördüm şimdi öncellikle bu sorunu yok edecek bir çarem olduğunu size sunmak istiyorum.

Bundan bir kaç sene önce Çinlilerin yapmış olduğu İE ve Chrome motorlarını içinde barındıran Maxthon tarayıcısını size tanıtmak istiyorum.

Maxthon bir çok Web tarayıcısına göre düşük güçte ki bilgisayarların yorulmadan Flash tabanlı uygulamaları sorun olmadan çalıştırabilen bir tarayıcı olduğunu keşif ettim.

Lakin son sürümlerde bozuldu nedeni ise Adobe firimasının Flash Playerin desteğini çekmesi.

Neyse konumuza dönelim.

Öncellikle Maxthonun 4.4.8.1000 sürümünü indirmelisiniz. İndirdikten sonra Maxthon üzerinden flash playeri adobe un sitesinden güncelleyiniz.

Şimdi geldik asıl noktaya;

1. Adım tarayıcı verisini temizleye tıklayın orada ki bütün hepsini seçin ve çıkışta otomatik olarak temizleye ayarlayın.

2. Adım tarayıcıyı Ultra kipine alın.

Link çubuğunda görülen bu şimşeğin gelmesi gerekiyor onun yerine mavi bir kutucuk geliyorsa o mavi kutucuğa tıklayın şimşek gelecektir.

Oyununuzu artık daha akıcı oynayabilirsiniz.

İyi avlar !

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.