Oyunu İndiremiyorum

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ¢єнєηηєммєℓєкℓєяι tarafından 29 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. apple MacBook model marka bilgisayarım var oyunu indirmiyor yada sayfadan atıyor yardımcı olurmuşsunuz

2. smoonrise

smoonrise User

Öncelikle hiç ios kullanmadım eğer uygun çözüm sunmadıysam kusura bakma , oyun kullandığın işletim sistemine uyumlu olmadığından dolayı indirmeli seçeneği ile oynaman mümkün değil ama eskisi gibi tarayıcı üzerinden giriş yapabilirsin , benim tavsiyem sana y.tube videolarından Maxthon ile giriş yapmayı izleyip oradaki adımlar ile yapabilirsin ( eski sürüm olan MX5 ile yapmanı tavsiye ederim şahsen hem daha az işlem hemde güvenlik riski taşımayan adımlar ile yapılıyor , resmi sitesinden ve eski sürümler seçeneğinden ulaşabilirsin Maxthon5 sürümüne )

Kendisi harici tarayıcıdan girişi yasaklamıyor merkez ama tavsiye etmiyor ve oluşacak güvenlik sorunlarından kaynaklı sorumluluk almıyor olark bir açıklaması oldu geçmiş dönemde ama zaten birçok konuda hiçbir sorumluluk kabul etmiyor oyun uzun zaman önce değiştirdiği kuralları ile hesap güvenliği size aittir diyip çıkıyor işin içinden , son karar senin tabiki güvenir yada güvenmezsin bu yönteme ama bildiğim çözüm bu yada işletim sistemi windows olan bilgisayar bulman lazım ne telefon ne ios nede linux v.s uyumu yok oyunun değişen olmadı ise .

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Söylendiği gibi sadece Windows işletim sistemlerinde indirilebiliyor. Büyük olasılıkla ilerde farklı işletim sistemleri için çıkmayacak gibi gözüküyor.

Alternatif yöntemler var mesela Maxthon5 gibi veya başka şeyler.

4. _evissaM_

_evissaM_ User

github'da "kaiserdj/Darkorbit-client" seklinde arama yapip resmi olmayan ios clientina ulasabilirsin. problemsiz gayet duzgun calisiyor. ama kullanmak GİK e aykiri olabilir, onu support a sormak gerekli.

5. her platformda olmalı mesela oyun konsollarında klavye mouse desteği var tarayıcıdan oyuna girilebilir mantıklı işlemci gücüde sağlam oluyor oyun konsollarının.

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

En kolay ve risk teşkil etmeyen şekilde basit bir işlemle Maxthon 5 tarayıcısı ile girebilirsin.
    Her platformda olması için ayrı ayrı client paketleri yapmaları lazım. Ehhhhh :D bu da yine bir maliyet. :) :D

7. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Sorun çözüldüğü için konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.