Oyunumum Ana sayfasna Gıremıyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KaLiTeLi•MaNyAk[34] tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merama kolay Gelsın İyi akşamalr ben Oyundayken benı oyun sayfasında dırek attı nıck sıfre ıstedı bende oyunun ana sayfasından tekra basla dedım ama ordanda attı benı sonra ben sıfremı nıckımı gırdım ama benı Oyuna almadı yanı sayfa yenılendı sonra benı aynı yıne nıck sıfre kısmana attı sıfremı deyıs dedım sıfre ıstegı msn me geldı sıfremı deyıstım gerı dedım yıne aynı yere attı yenı sıfremle gırıs yapım dedım ama yıne gırmedı lutfen ılgılenırsenız sevınırım ezık bı ccar acıp gırıs yap dıyorum ama yapıyor

2. Kullanıcı nickine dikkat edin derim.

3. çerezleri sil büyük küçük harfe dikkat et

4. Hayır Hersey Normal Nickde dogru Sıfrede sadece bu hatayı verıyor yanı bu url yı gosterıyır action=externalHome&loginError=calmDown

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2013
  5. Şifre değilde nick unuttum de bakalım aynı mail gelecek mi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2013
  6. Yaptım Gelıyor O carımın Nıckı Tıkaldım Ona Sıfremıde Dyıstım sımdı ama yıen aynı sorunu verıyor.

7. -BoldMan-

-BoldMan- User

hesabın kapatılmış olma durumu var sanki... supporta bildir burada modlar bişi yapamaz

8. Kardeşim 30 dk once oyundaydım ya nasıl kapatılsın hıc birsey yapmadımkı

9. En iyisi support bildir başka aklıma fikir gelmiyor maalesef.

10. Supportada Bıldırdım onalrdanda ses soluk yok yanı bır oyuncunun cılesı dıye bılırım buna boyle olmazkı neden boyle yapıyor onuda anlamsı deyılım

11. Eğer supporttan cevap gelirse burada paylaşırsanız bizimde bu konuda bilgimiz olur.

12. Oyuna kaydettiğiniz nick(oyun içi kullanıcı adı) ile değil DarkOrbit'e kayıt olduğunuz kullanıcı adı ile giriş yapınız.

Örneğin oyun kayıt adınız : ŞahinKeles

Ama pilot profilinden yaptığınız adınız : GheorgeBush123123 falandır.

13. kardeşim ban yemişin olay bundan ibaret

14. Hayır Beyler Birisi benım ıd numaramla Hesabımı kapattırmsı bunu nasıl yapıyolar olmaz boyle ıs saygısızlık ya

15. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Supportun size verdiği cevap esastır. Supporta yazdıysanız gelecek cevabı bekleyiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.