Oyunun Bir Hikayesi Var mı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dark9878 tarafından 11 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dark9878

Dark9878 User

Yani bütün konuları bitti sorun hikaye mi diyeceksiniz bende kendime böyle diyorum bazen ama yani o kadar oynuyoruz hikayesi ne bu şirketler niye savaş içinde black light ne oyunun bir lore u var mı yoksa gerekiyor yani kötü de olsa gerekiyo

2. Çook eski zamanlar bigpoint portalde her oyunun hikayesi vardi(çook çook eskiler hatirlar) tabi bu eskinin darkorbitine göre yani evet bir hikayesi var da öyle dizi film ayarında bekleme :)

Görevlerde yazan şeylerede pek aldanma sonuçta bu bir online pvp oyunu hikayeyle pek işimiz olduğunu düşünmüyorum :)

3. iyi bir gemi dizerek şirinleri görebilmeyi hedefliyoruz eğer iyi bir gemiye sahipseniz şirinleri görebilirsiniz

4. Oooo Hoş geldin Mineral nerelerdeydin geç kaldın konuları sabote edip anlamsız şeyler yazmaya :)

5. dostum şaka yapıyorum kimdir bu "Mineral" tanımak isterim

6. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Genel bütün bir hikayeden ziyade, etkinliklerde yeni gelen konuları kontrol ederek parça parça hikayelere ulaşabilirsiniz. :)

Konuyu amacı dışına çıkarmayalım arkadaşlar. :)

İyi Forumlar.

7. Mineral

Mineral User

Çoğunun derin hikayeleri var.