oyunun dögüsü

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve [][][]-[][][] tarafından 11 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bir sosyal medya sitesinde yabancı birinin yazısını çeviriyorum:
    ------------------------------------------
    bot yapmadan kendi el emeğinle oynayabilrisin, NPC kesebilrisin ve sürekli kesilirsin

ya da

bot yapıp güçlenirsin ve şu oyunculara sahip haritalarda avlanırsın;
    -yüzde 80'i bot
    -yüzde 10 yakında oyunu bırakacağını bildiğin yeni oyuncular
    -yüzde 10 yedi yirmi dört bot yapmış, para yatırmış ve oyundaki herşeye sahip olmuş kesim

son maddedeki adam seni kesicek, sen gemini yeniden bota atıcaksın ve bi sonraki hafta aynı olay tekrarlanıcak
    ---------------------------------------------
    benim düşüncem:
    bug, botçuların gerekçesi kasılmanın çok emek gerektirmesi ancak bence
    bot kullanımı ile itemlere ulaşmanın zorluğu aynı paralelde artıyo ve azalıyo

bot ve buglar arttıkça oyuna eklenen yeni itemlerde herkes tarafından kısa
    sürede edinilecek
    siz bot yaptıkça habire yeni itemler çıkıcak
    eliyle oynayan adamın fullenmesi imkansızlaşıcak bu da başka bi döngü

2. oben

oben User

öyle demeyelimde siz habire yeni itemler çıkardıkça bot kullanma ihtiyacı devam edip gidecek daha doğru olur..bu oyunda botlar yeniliklere yetişilemediği için ihtiyaç haline geldi.

3. birde açgözlü yamyam hırs düşkünleri yüzünden denilebilir

[][][]-[][][] ve tryhardD bunu beğendi.
  4. tryhardD

tryhardD User

Bazı şeylere yetişilmemesi gerekiyordur belki, oyunun %80'inin ful olması zaten mantıksızlık ve oyunun suyunu çıkarıp pvp server havasına sokan bir durum. Bu bot ve diğer yardımcı programların ana sebebi bazılarının hırsına yenik düşüp her türlü yanlış yola başvurmaları ve bigpointin bu konuda neredeyse hiçbir caydırıcı yaptırımda bulunmaması...

5. öncelikle 'oyunun döngüsü' güzel başlık olmuş tbrk.ordan puanı kaptın.kardeşim ben el emeğiyle yükseklere gelen biriyim.aslında emekle güçlenmek o kadar da imkansız çok zor değil.sadece sabır istiyor.madem bu oyunda yükseklerde olmak sizin için bu kadar önemli planlı hareket edin.oyuyun kolaylılarından faydalanın.bota gerek kalmadan.bot kullananlar reel dünyada faizden dövizden beslenen gibidir.kene gibidirler.sen uğraşır beslenirsin oda senden beslenir.zamanla birbirlerine alışkanık kazanır insanla kene gül gibi geçinip giderler.şunki bot olayı da öyle.bottan şikayet eden esks,i gibi deil.emeğimle kastım bak prolarım 16 lvl, hp lerim 16 lvl 20 tane b03 16 lvl.petimi geliştiriyorum 19 prom 9-10 lvl.emekle kazanmak zor diyorsunuz ya bak geçen mimesis etkinliğinde 0 civarı urim vardı yani kasa boştu diyelim.şu an 6.5 m civarı urim var.uraşmadan bu oyundan zevk alamassın.ama bende şu sorun var: uraşıyorum da noluyo? yani diyelim hepsi 20 lvl ooldu nolcak ozaman? bu soruları soruyorum kendime.sorunun cevabı: sakilim ben galiba oluyo :D.işte hayat oyunu da böyle döngüde.

tryhardD bunu beğendi.
  6. düşününce her şey döngüde ve çok saçma dimi:D

yeniliklere sen yetişemiyosan rakibinde yetişemiyo. daha çok emek veren biraz daha önde olmalı normalde
    ama sen ve rakibin aynı anda bot, bug yapınca bi espirisi kalmıyo

ayrıca sadece bot değil; şeref bugu, tutucu bilmem ne bir sürü hileler var oyunda ve yönetim istese kolayca banlayabilir
    derseniz ki banlanırsa adam kalmaz oyunda o zaman yasaklayın en azından. bundan sonra yapanı kesin banlıyacam diyin
    işte bunu niye yapmıyolar anlamıyorum.

tryhardD bunu beğendi.
  7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Artık bot muhabbeti yapmayacağımız ve bunları dert etmeyeceğimiz günler yakındır. Şeref bug'ından başlayarak gelecek olan güzel bir banlama silsilesi bizleri bekliyor :)

İyi Forumlar.

8. Sancak adminim eğer bu söylediğiniz gerçekleşirse oyunun büyük bir çoğunluğu b*t kullandığı için oyunu bırakmak zorunda kalabilir :)

9. oyunda hiç bug ve b.t olmasın bak millet nasıl güzel güzel oynuyor

10. adminim oyunu mu kapatıyorsunuz tam olarak açıklar mısınız korkutmayın bizleri

ERDALBAGGAL ve ZORROKİN061 bunu beğendi.
  11. aynen aynen banlıcaksınız
    bidahaki etkinliğe inşallah

12. Mineral

Mineral User

Desenize o bizi biz onu bekliyoruz.Artik biri adım atsin bitsin bu hasretlik:D

13. Merhaba,

Oyunun kapanması gibi bir durum söz konusu değildir.

Uslubunuza biraz daha dikkat ederseniz cezai işlem uygulamak zorunda kalmayız. Tekrarından kaçınınız.
    Banlamanın geleceğini daha öncesinde bir çok konuda ben de belirtmiştim.

-----

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.