Oyunun Fena Kasması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zetaya atladım gemi yok oldu görüntü 2-1 de kaldı. 2-1 e infernal geldi 3 tane. Sonra da patladım.

2. TheMaster

TheMaster User

Çerezleri silip,modemini resetle,mümkünse başka tarayıcı dene.Flash playerinide güncellemeyi unutma

3. Merhaba ,

Kapılara girerken tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip girmenizin daha iyi olacağını genelde söylüyoruz. Tahminen ya tarayıcı yada çerezler'den kaynaklı bir durum olabilir. Flash Player güncel değilse olabilir. Genel bir sorun bildirilmedi.

İyi forumlar.

4. Hepinize teşekkürler. Bilgisaardaki resimleri burada nasıl paylaşıcam resmini çektim çünkü . 2-1 de 3 tane infernal vardı.

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Resimleri mesaj yazılan kısmın altında bulunan dosya yükle butonuna basark ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar...

6. sayın adminlerim ;

hiçbir şekilde oyun oynayamıyorum sanki internet hızımda bir sorun var mış gibi yaratığa basıyorum ama bir kaç saniye sonra eylemi gerçekleştiriyor düşman baskına geliyor ama savaşamıyorum lütfen buna bir çözüm bulun...

teşekkürler..

7. Merhaba ,

Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip tekrar deneyiniz. Ayrıca farklı tarayıcıları deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.