Oyunun Gidişatı ve Güncellemeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StorM36106 tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. StorM36106

StorM36106 User

artık darkorbitin ömrü bitiyor galiba eskisi gibi zevk vermiyor oyunu oynarken kendimi robot gibi hissediyorum sürekli yaratık kes kapı yap eskiden 200 bin x4 1 hafta giderdi şimdi 600 bin x4 tek 2 gün anca gidiyor süreklü kapı yapmak zorundayız yeni gelen geliştirme için 750 Qz kapısı yapmak gerekiyor prom için ben anlamıyorum acaba darkorbitin amaçı ne insanlar oynamasın oyunu kapatalım mı?

2. Mesanini silerler şimdi

3. Valla kardeşim haklısın oyun değil iş sanki hergün gir aynı şeyleri tekrar et rütbe hastalık haline geldi sadece sayı oyununa dönüştü.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  4. Beklediğim mesaj. (+1)

5. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ben zamanında 3 yıldıza kadar yükseldim ama baktım bu işin sonu yok zirvede bıraktım oyunu sizede tavsiye ederim rütbe hastalıktır sizi oyuna bağımlı yapar.

6. InYourFace

InYourFace User

Rütbe gerçekten baya saçmaladı 2 3 yıl oynamadım acemi yüzbaşıya düşmüşüm bir sonraki rütbeye 500 bin puan var günlerce hiç durmadan kapı yapsam bir üst rütbe haftalar alır.
    Yıldız değil yıldızın altları bile hayal artık bize :)

Oyunu 2010 daki haline getirseler daha az teferruat herkes eşit vs ler zeka ve el hızlılığıyla ve konfi ayarıyla çok daha zevli olurdu şuanda öylesine oynadığımız bir oyun yani keyif vermiyor malesef oyuncu desen oyunda kalamadı eskide portal beklemeler bir portalda 8 9 oyuncu olması felan tamamen oyunun gelişimiyle gerileme dönemi başladı.

Eskiden 2 3 milyon uriye herşey full oluyorken de kristallon 128 uri veriyordu şimdi 40-50 milyon belkide fazlasına ihtiyaç duyarken kristallon 128 uri veriyor :D etkinlikler güzel oluyorda 2 hafta sürdükten sonra yine aylarca sürünüyoruz palladium toplamak desen pal haritası botçulardan geçilmiyor.

Daha bu gün sıralamadaki 4. oyuncu palda katliam yapıyordu orda bile kastırmaya tahammüleri yok görev desen o adam ohooo çoktan oradaki görevleri bitirmiştir rütbe için botçulara katliama gelmiş 30 35 pal topladım baktım olacak gibi değil çıktım cubiye döndüm ordada x4 le cubi kesen 150 k vuran adam sayesinde 100 uri almaktansa oyunu kapatıp uyumayı tercih ettim günlük görevlerle öyle geçinip gidiyoruz :)

7. Valla bu kadar zaman harcadığımıza bile pişman olucaz maalesef oyunun bi geleceği yok

8. çok fazla emek isteyen ama emeğin karşılığını alamadığın oyundur darkorbit :(

9. FANTOMARI

FANTOMARI User

oyuna rutbe için cok para yatıran kişi var bu oyuncular sesini cıkarmadıgı sürece bu oyun boyle devam eder ben artık oyuna bir kuruş bile yatırmıyom.Valla artık hile hurda yapanlarada bişey diyemiyorum oyun o kadar cok şey istiyorki bunu yapmak için insanın ya robot olması lazım yada parayı basman lazım. buda oyununu kısır döngüye soktu. do ekibi yenilik yapıp para kazanıyor ama parası olmayan kişi ise bota göneliyor.

evet herkez oyunda yeni etkinlik ozel gunler istiyor. ozel gorevler istiyor kimse yenilik diye sürekli bir tem kasmak zorunda kalmak istemiyor ama do bunu anlamamazlıktan geliyor.

10. Bitse yine iyi.
    Şu anki durum bitmekten daha beter...

11. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durumlardan eski hali bayağı bir özler halde görüyorum sizleri :) Oyunun savaşın zevki dönemlerini özler gibi görüyorum. Hadi şöyle yapalım hep beraber, aklınıza gelen güzel bir savaş etkinliği fikri üretelim, bunu sizlerin oyunun ve savaşın daha da içerisinde olduğunuzu durumunu da varsayarsak bu konuda en mükemmel kişiler yine oyun içersinde olan oyuncularımızdır. Güzel resimli ve detaylı bir şekilde Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda paylaşın. Herkesin bu konudaki özlemini de varsayarsak güzel bir destek alacağına inanıyorum. Severek oynadığımız bu oyunu daha keyifli hale getirmek için böyle bir fikir fırtınası yapmak gerektir bence :) Ayrıca geri bildirimlerinizi raporlarımızın arasına eklemek üzere not almış bulunmaktayım.

İyi forumlar.

Minerva ve ⚪ŞahinBey⚪ bunu beğendi.
  12. Viraaa

Viraaa User

yanlis anlamada ilk once oyun ici adaletsiliklerin uzerine gidin.adamlar cubiyi bile otoyla kesio artik.ben sizin yerinizde olsam istifa ederim.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  13. InYourFace

InYourFace User

Hocam forum modlarımıza haksızlıktır bu herkesin yetkileri sınırlıdır.Bu konuda ellerinde birşey gelmez gereksiz bi sitem bu malesef ki kendileri zaten yeterince yardımcı oluyorlar.Supporta yazmak daha doğru tabi oranında yetkileri sınırlı.

-=ODIN=- ve .Paradoks. bunu beğendi.
  14. Viraaa

Viraaa User

kardesim bizim yazabilecegimiz bir yer gostersinler oraya yazalim o zaman.supportada yazcan biz birsey yapamiyoruz diorlar.bize bi adres versinler oraya yazalim bizde.

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Hadi bir düşünelim bütün Forum Takımı'nın istifa etmesi durumunu ne olurdu diye...

Öncelikle oyuncularımız DO içerisine gelen bütün yenilikler/geliştirmeler ve güncelleme duyurularından mahrum kalırdı. Yeni içerikleri son öğrenenler olunmasının yanı sıra ana dilinde içeriğe ulaşma fırsatı sağlanamazdı ve bu pek çok oyuncumuz için sorun teşkil edebilirdi.

Forum içerisinde açılan konuların, sorulan soruların hiçbir düzeni kalmazdı ve doğru bilgiyi ya da aradığınız bilgiye ulaşmanız oldukça zorlaşabilirdi.

Bunları geçtim her ne kadar siz aktif bir şekilde duruma şahit olmasanız da yapmış olduğumuz haftalık raporlarla ilettiğimiz şikayetlerinizi/önerilerinizi iletecek kimsenin bulunmaması dolayısıyla bu kez Türk oyuncuların temsiliyeti herhangi bir şekilde gerçekleşemezdi.

Oyunla ilgili dile getirmiş olduğunuz memnuniyetsizlikler ne bizden kaynaklanmaktadır ne de çözümüne biz engel olmaktayız. Aksine istediğiniz ideal ortamın oluşmasına katkıda bulunmak adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsanız buyrun elinizi taşın altına koyarak görev almayı deneyebilirsiniz.

Şikayetlerinizi buraya yazmanız bunların iletilmesi için yeterlidir. Bizler buraya yazdığınız her mesajı okumakta her şikayeti iletmekteyiz.

Oyun içerisinde değişmesi gereken, düzeltilmesi gereken pek çok şey olabilir. Bunların düzeltilmesi yolunda bizler sizin düşmanınız değil destekçiniziz, lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın.

İyi forumlar.

Ataaa ve .Paradoks. bunu beğendi.
  16. Aynen öyle kardeşim bin tane fikir var.Oyunun başında ki zatı-ı muhteremin veya muhteremlerin getirdiklerine bak.Birde bir işi becerebilseler şaşacağım.

17. arkadaş olayı kısa ve net özetlemiş.eskiyi özlemi karıştırmanın bir manası yok.

18. Viraaa

Viraaa User

ne dusmaninizim nede size muhalefetim.kendi agzinizla soyluyorsunuz bizim ota bota yapabilecegimiz birsey yok diye.tamam kabul ediyorum kendi adima bu dediginizi.ama ana sayfada basla butonuna tiklayip oyuna girip x6 haritalarinda cubiyi urgeyi regardi otolarin kestigini gorunce ne yapmami bekliyorsunuz ne dememi bekliyorsunuz?oyun yoksa forum yok.sizde bunu anlayin.biz yoksak forum yok.bu anlattiklarimin lami cimi daha yok.bu dediklerime yalan diyebilirmisiniz?diyemezsiniz...eee kime ne dices simdi biz?siz saniyormusunuzki bizler sizi sevmiyoruz.Yahu sende benim gibi Allah'in yarattigi bi kulsun nie sevmiyim seni.hepinizi cok seviyorum...tamam rotayi degistirelim.oyunculara donelim.biz cezalandiralim botlari.ama bunada hayir diyorsunuz.kesemezsiniz yoksa sizi pushingle cezalandiririz diyorsunuz.bunada izin vermiyorsunuz.ee konu o zaman nereye geliyor adalete geliyor.ortada bi adaletsizlik var ve buna su anda guncel olan yetkililer birsey yapamiyorsa size ne dememi bekliyorsunuz.tamam muhattabim olmayin bunada kabulum.ama kardesim biz kime yazacaz.sizden baska kimimiz var.demissinizki daha iyisini yapabileceginizi dusunuyorsaniz buyrun elinizi tasin altina koyarak gorev alin.oto botu banlayamicaksam ben ne yapayim o gorevi.demek istedigim bu benim.umarim anlamissindir...insanlarin haklarina giriyorsunuz bu sekilde ama farkinda degilsiniz.kisacasi su kardesim.ortada adaletsiz bi durum var ve sende yonetici vasfinda burda duruyosan ve elinden bisey gelmiyorsa o yoneticiligin hic bi anlami yok.ilk once oyun sonra forum.oyunu duzgun olmayan bi forumda bu sekilde hep sikayet sikayet sikayet uzerine olur.dedigim gibi ben sizleri seviyorum ama bence istemedende olsa insanlarin hakkina giriyorsunuz.cunku bu insanlar alin teriyle kazandigi yada babasinin alin teriyle kazandigi parayla vip alior katlayici alior onu alio bunu alior.beni ne kadar anliyorsunuz bilemem ama.bu dediklerimde ben hakliyim.cunku dogru bilgi bir tanedir.beyaza kimse mavi diyemez.

19. akifbingo

akifbingo User

Viraaa kardeşim sana tamamen katılıyorum lütfen o giş kurallarıı bize değil sorumlu kişilerle paylaşın otopilot yani hile açıkca yasak diye belirtilmiş biz vipi onu bunu oyunda rahat rahat kasalım işimiz kolaylaşsın diye alıyoruz adam bota atıp benim kastığımın katlarını kasıyor

20. Yapılan her yenilik bir oyuna ancak bu kadar zarar verebilir diyoruz.Sonra bir daha yapıyorlar, bir daha derken eskiyi arar oluyoruz.Darkorbitin teknik ekibinde yazılımcı, programcı, mühendis vs. yerine kaportacı, kasap falan çalışıyor galiba.Bunlar nasıl Alman onu da anlamadım.
    Bir yenilik yapıldı oyuna bir sürü sorun beraberinde geldi.Benim sahip olduğum tüm hammaddeler vs. silindi, seprom atılmıyor, toplanılan materyaller geliştirme ve birleştirme ekranında görünmüyor, chormin için bastığım kapılar bu sebeple boşa gitti vs. vs....Bu nasıl iş anlamadım.Her yenilikte aynı aksaklıklar oluyor.
    Velhasıl kelam oyunun miladı doluyor; çok az kaldı, bunlar sadece yenilik yaparak zaman kazanmaya çalışıyor ama boş tam tersi oyuncu kaybediyor.

-crusmaster99- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.