Oyunun Gidişatı ve Güncellemeler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve StorM36106 tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şikayetlerinizi dile getirmekle tamamen haklısınız. Şikayetler dile getirilmezse ve kaşılıklı şekilde konuşulmasa çözülebilinir mi? Tabi ki de hayır! Bizlerin forum takımı olarak DarkOrbit Türkiye Ekibin bir parçasıyız ve DarkOrbit Türkiye Ekibinin hedef oyunu oynayan Türk oyuncuların şikayetlerini, isteklerini merkez ekibe iletmek, onlara billgi akışı sağlamak vb'dır.

Bot kullanıcıları hakkında ne yazik ki hiç bir ülke takımının ban yetkisi bulunmuyor. Bu yetki sadece merkez ekipte mevcut ve onlarda geliştirdikleri yazılımlar ile bu kullanıcıları tespit ederek banlama yapabiliyor. Bu konuda çalışmalarının mevcut olduğunu ve mümkün olan en kısa sürede gerekli banlamaların yapılacağı konusunda bilgiye sahibim.

Şunu belirtmek isterim ki forumdaki ben dahil tüm görevliler sizler gibi oyuncular arasından gönüllü olarak başvuranlardan seçilmektedir. Yani hepimiz burada gönüllü olarak, hiç bir maddi beklenti olmadan görev yapmaktayız. Bu doğrultuda tek gayemiz severek oynadığımız bu oyunu daha iyi hale getirmektir.

Yukarda da açıkladığım gibi bizlerin yetkisi bu durumla alakalı sınırlı. Ve bizler yetkilerimiz dahlinde olan yöntemler ile bu durumu mekrez ekibe rapor ediyor ve iletiyoruz. Daha fazla yetkimiz olsa bunu neden kullanmayalım ki?

Görevim süresince her daim yetkilerim el verdiğince üyelere yardımcı olmaya çalıştım, bir oyuncu oyuncu olarak gördüğüm sorunları takımda dile getirdim, üstlerime defalarca bu konuda sözlü olarak tartıştım, oyuncuların iyiliği için kararlar alınması yönünde elimden geleni yaptım. Şimdi ise siz bana oyuncuların hakkına girdiğimi söyliyorsunuz. Asla ve asla bu gibi bir ittihamı kabul etmem, edemem!

Eğer takımdaki görevim boyunca 1 üyeye dahi bir yardımım dokunduysa bu benim için bir mutluluktur. Çünkü bu sayede en azından bir fark yaratmış oldum.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 6 Kasım 2019
    Minerva, Regulus, Mr.User ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. plaka(61)

plaka(61) User

kurunun yanında yaşda yanıyo malesef günde öğlen saatlerti 5 veya 6 saat oyunda online olabiliyorum ama oyun beni program kullanıyo die kastığım uri ve tpleri düşürüyor bence adalet yok bu düzende bu yüzden oyundan soğuyorum kasmam gereken şekilde kasamıyorum
    ----
    al işte böyle saçmalık olmaz zar zor chromin biriktiriyoruz saolsun do şeref puanına dönüştürüyor yazık ya

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2019
    MR_KORSAN_ZIPZIP ve -crusmaster99- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.