Geri bildirim Oyunun Güncel Durumu 2018-2019

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 31 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2018 yılının yazına girerken oyuna ara vermiştim... Ara verdim derken her gün forumda geziyor ve seprom atıp çıkıyorum... Bazende savaşıyordum. Bu ekim ya da kasım ayında terör kapısı gelmişti yine onu yapmıştım. Sürekli de savaşıyordum. Bu son 3 haftadır filan foruma bile girmiyor, hesabıma hiç dokunmuyordum. Bu gün bir bakayım dedim :D 5-2 de bile bot yapanları gördüm. 50 den fazla gemi kestim. Koskoca bir yılı azap geçirerek bitirdik. Çoğu arkadaşım oyunu bıraktı. Sunucuları birleştirdiler oyuncu sayısı artmadı. Arttıysa da yeterli olmadı. Lag sorunlar artık bu oyunun hücrelerine işledi.. Kurumsal açıdan ele alındığı zaman kötü hizmeti veren bir firmanın değil oyununu adını bile hatırlamak istemiyorum. Elit gemim öyle yatar yerinde. Bu yazdığımı da silerler zaten forum çalışanları... Hiç önemli değil son bir yazı mı yazayım dedim. Yer imi bölümünden do nun giriş, forum linklerini de sildim. Bu oyun kalbimizde kalacak geçmişteki günlerin hatırına...
    Ha bu arada bu gün oyuna girip bakmak nedenim bile yeni aldığım 24 inç curved monitörü mü test etmek amacından dı :) Dedim 1800r kavisli ekranda bıraktığımız darko nasıl gözükür diye :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2018
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Oyunu oynayıp oynamama kararı size aittir. Hakkınızda hayırlısı olsun..

ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ bunu beğendi.
  3. WolfWar

WolfWar User

Valla oyunun gidişatı iyi değilde oynuyoruz işte ama en makbulesini yapmışsın darısı bizlere.

ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ bunu beğendi.
  4. keşke AYLARDIR devam eden problemleri çözseler de bırakmasa demi.
    verdiğiniz cevap bile umut kalmadığnın haberi :D

5. Aylardı yanlış olmuş. yeni ekrana geçti geçeli sorunlar bitmiyor. eski ekrana geri dönülsün diye barım barım bağırmıştık zamanında.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ocak 2019
    Acemiiu ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ bunu beğendi.
  6. Şuanda foruma bakayım dedim yazdığıma cevap verilmiş diye. Hani şu BAŞLA butonu var ya :) Oraya basmak bile gelmiyor. Bende bırakmak için uğraştım ve bırakamadım aylarca bunun nedeni de aslında oyuna olan sevgim ve bağlılığım da tıpkı diğer bırakan arkadaşlarım gibi. Bu bir süreç gibi. Bu süreçte bazı arkadaşlarım yeniliklerden memnun kaldı bazıları da başka alternatif bulamadı. Benim durumumda diğer bırakan arkadaşlarım gibi bir süre sonra gerçekten bırakmakla sonuçlandı. Bu bırakma 1-2 gün girmeme ile olmuyor elbette. Her gün 4-5 saat oynadığınız oyunu 3 hafta hiç bir nedeniniz yok iken oynamamış sanız eğer bu bırakmaktır değil mi saygı değer arkadaşlarım. İnternetim 35 megabit kotasız. Bilgisayarım güzel. Hatta Kavisli ekran aldım, Darkorbite dün bile bunun vesilesi ile girdim bi bakayım dedim nasıl gösteriyor kavisli ekran diye. Sonra çıktım. 50-60 gemi kestim çoğu elit. Yani zevk yok abi. Ne yapacağım belli değil. Etkinlik desen yok. Eski tadı yok. Çok net bir bilgi. Oyunun hasılatı ya da oyuncuların sayısında artış yok bunu herkes biliyor. Her neyse şuan kavisli ekranım 24 inç oyunu çok güzel yansıtsa bile elitim vs. Sayborg um olsa da girmiyorum, elim gitmiyor... Önceden seprom atardım şimdi onuda yapmıyorum. Hem para istemeyen hemde lagı bugu olmayan onlarca oyun var. Zamanında kraldı bu oyun. 2006 da çıktı. Kaç yıllar zirvede oldu. Okullardan tutun eve çağırdığımız marangoz arkadaşla bile darkorbit konuşurduk. Şimdi ise mazide kaldı o günler. Halen oyunu bırakmayıp oynayan arkadaşlarıma/arkadaşlarımıza eğlenceli vakitler geçirmelerini isterim. Yani biraz duygusal bakıyorum olaya. Bu tak diye olan bir şey değil. Bu bir süreçti ve doğal olarak sonucuna ulaştı. 3 haftadır girmediğimi bile bu günlerde fark ettim o kadar soğumuşuz ki aşık olduğumuz oyundan. Ama hesabım duruyor elbette. Kilerde unutulmuş bir mobilya gibi. Çocuğumun eskiyen oyuncuları gibi. Belki bir gün, belkide çok yakın da, belkide hiç bir zaman olmayacak ama yinede ileriye dönük olursa bir güzellik... Botların bittiği, lagların çok azaldığı, oyuncuların arttığı, sınıf ayrımının ortadan kalktığı bir ortam olursa... olursa... Her zaman hazırız... Düşünün yıllar önce bir gemimiz varken kardeşimle paylaşamıyor idik. Şimdi iki tane tam elit gemimiz var bana darkorbit deme diyor. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar çağırıyordu geliyorduk. Birde alışkanlık var şimdi yer imlerimde bile oyunun girişleri hazır. Ama artık bitti ne yazık ki.

Yeni ekran yani 3d görünüm çok büyük bir devrim oldu, çok sevdik ve çok beğendik. Sorunlar ondan bundan demiyoruz sorunlar elbette bp firmasının kendisinden kaynaklı stratejik kararlar ile ilgili. Ama tarih olarak bakacaksak eğer 3d geldiği günden beri oyun kan kaybetmeye başladı, hiç durmadan kan kaybetmeye başladı.

Son düzenlenen: 1 Ocak 2019
    WolfWar bunu beğendi.
  7. Düzenbaz

Düzenbaz User

oyun kasarken ice kesiyoz uri vermiyor ne iş anlamadık bu oyun kasması zor düzelir.

8. 3d ekranla birlikte free to play den çıkıp pay 2 win geldi eskiden parayla bu kadar güçlü olamıyordun en azından vermeyenlerde kısa sürede toparlıyodu klanca ama şimdi malesef sıfırdan başla 10 bin tl bas kral gemi senin geçmiş olsun yani.

Düzenbaz bunu beğendi.