Öneri oyunun kendini kurtarması için

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve alisahin37 tarafından 23 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce önerilerim mantıklımı

1. evet

81,8%
  2. hayır

18,2%
  1. alisahin37

alisahin37 User

evet birazcık kendimce oyunun kurtulabilmesi için neler yapılması gerekiyor kendimce ondan bahsedicem merkeze gider gitmez en azından içimde kalmasın;

1:kendine acilen yeni bir server alması lazım mevcut serverları büyük bir etkinlik geldiğinde kaldırmıyor ve çöküyor mevcut tüm serverları global adı altında toplamalı tek server yapmalı yada tüm ülke serverlarını birleştirip teke indirmeli ki biraz oyuncu artışı yaşasın örnek tr4 bomboş tr3 hep aynı insanlar var bi tr1 de sirkülasyon var biraz ve en kalabalık server orası
    2: acilen tutucuya bir çözüm üretmeli zaten en büyük oyuncu kaybının sebebi budur bot konusundada kendi botunu üretip belirli bir aylık ücret üzerinden günde belirli bir saat kadar örneğin (max.8 saat kullanım süresi ) gibi satışa sunabilir 1 aylık 6 aylık aynı vip gibi yada vipin içinde alınabilir çünkü artık günümüzdeki tüm modern mmolarda hatta eskilerinde bile bu sistem mevcuttur.
    3:unitye geçilmesi oyunun güncellenmeyen bir flash üzerinden neden hala inatla sürdürüldüğünü anlamak zor seafight oyununu bile unitye taşıdılar bence acilen unitye geçilmeli ve oyunun fps sorununa bir nebzede olsa çözüm getirilmeli youtubeye bakarsanız bir iki darkorbit videosu var adam kendince bir korsan darkorbit yapıyor ve bunu unityde yapıyor 82 fps sabit alıyor keşke bizde offical oyundada bunu görebilsek.
    4: abık sabık payment içeriklerinin (odysses asmodeus laser) gibi artık getirlmemesi pronun son lazer olması yeni kalkan lazer vs. bir süre hatta hiç gelmemesi oyunun dengesi metası zaten şaşmış halde
    5:citadel plusun saçma yeteneğinin süresinin azaltılması,solace plus ve solacenin yeteneklerinin gruba aşırı az etki etmesi pusat plusun hızının birazcık düşürülmesi kullanılabilir gemi çeşitliliğinin yetenek ve lazer kalkan slotu güncellemeleriyle birlikte artırılması

eklemek istediğiniz size göre ne yapılması gerek alta yazabilirsiniz ben kendimce bunları tespit ettim ve yazmak istedim :)

agaman_44 bunu beğendi.
  2. smoonrise

smoonrise User

Forumda illegal ve türevleri yada oyunun kronik sorunları için fikir yazan çare olmasını bekledikleri düşüncelerini paylaşan herkesin iyi niyetli ve özverili olduğuna kesin inanıyorum ama bunların hiçbirine gerek yok , hiçbir firmanın ürünündeki arıza sorun problem için kullanıcı çzüm üretmek zorunda değil ticari ahlak ile bunları düzeltmek ve yeniden yaşanmaması için gerekli önlemleri almak onun sorumluluğudur , hele birde bu sorun ve problemler 8-9 yıl ve daha fazlası ise fikir vermek çözüm sunmak ne kadar mantıklı bilemiyorum .

Para kaybettikleri zarar ettikleri sorunlarda nasıl hızlı ve katı kurallar cezalar engellemeler ile müdahale ettiklerini gördük yaşadık bu ticari firmanın söyledikleri ile yaptıkları çok farklı yönde bundan artık kimsenin şüphesi yok illegalden ciddi para kaybettikleri gün bizim için adil adaletli ve temiz bir oyun keyfi olur yoksa hesapların araba piyasasından bile daha hızlı el değiştirildiği her parçasında bir bug hile olan kendi mesajlaşma sisteminde bile kontrolü olmayan kendi sisteminden bilgileri alınıp oyun içinde her yerde gözü olanların olduğu bir oyuna devam edilicek , kimse artık bütün loglar elimize her şeyin farkındayız biliyoruz gibi büyük sözlerin altının boş olduğunu biliyor hileciler bile .

82LiLeR bunu beğendi.
  3. 82LiLeR

82LiLeR User

şu anda oyuna sağlam bir avukatla tazminat davası açılabirmi arkadaşım bir sürü kanıt varsa elimizde sadece para yok avukatı tutacak:D çünkü giş kurallarına oyun kendi sistem içinde uymuyor mutlaka bir merci olmalı çok güzel bir açıklama yapmişsın bu arada tebrikler

4. bir gemiye nerf getirilmesi o gemiyi öldürdüğü için oyum hayır ancak oyundaki optimizasyon sorunları çözülmeli bu kaçınılmaz bir gerçek . optimizasyon sorunlarından dolayı oyun oynayamıyoruz . optimizasyon sorununu çözseler oyun dahada iyileşir bu haliyle oyunu donarak oynamak zor

5. smoonrise

smoonrise User

Bu zaman kadar birçok kişi dava açıcam açtım açıyorum yazdı ama 1 tane bile geri dönüşe şahit olmadım forum üzerinde yani çoğu sözde kaldı , şahsi düşüncem mutlaka hukukü olarak kendini sağlama almıştır varsa tüm açıklarını kendi için kullanmıştır zaten eskiden beri konuşulan hamburg da dava açmak gerekiyor ama benim tahminim bizim ülkemizde eğer suçlu bulunur ve düzeltmez ise erişimi sınırlandırlabilir yada tamamen engellenebilir bu devletin elinde olan bir uygulama insiyatiftir .

82LiLeR bunu beğendi.