oyunun sacmalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΘSΞΨDΘΠ tarafından 24 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

modüllere dengeleme gelmeli mi?

1. evet sadece orcus olsun ve oynun adı orcusorbit olsun

oy sayısı 12
    30,0%
  2. hayır bütün gemiler birbirine eşit olsun..

oy sayısı 28
    70,0%
  1. tamam sans işi de olsa oynanabilirlik yok bence klan baskanımızda yüzde 10 hız sarı da var- yüzde 4 yeşilde - yüzde 2 de hasarda var (yüzde 32 hız oluyor 1100 küsür mü ne :))

2. oyunda denge menge kalmadı.orcus yada centruion un varsa oyna.yoksa portalda bekle.birde saçma modullerle dahada güçlendridiler gemileri.goliathların nesi eksik onlara niye modul yapmıyorlar ki..saturn gemisi süper bir gemi ama oynayamıyoruz.moduller yüzünden güçsüz kalıyor.bir zamanların trend gemisi aegis de şimdi çöp oldu.kimsede yok artık.tartarusu zaten nerfleyip hızını aldılar.garajda bekliyor..nimesisi de aynı şekilde.syborga zaten bir tane bile modul çıkmayınca oda tozlandı artık.yazık çok yazık..güzelim gemiler tarih oldu..

-UEA- bunu beğendi.
  3. Bir oyunda meta değişir onu anlarım ama böyle meta değişikliği olmaz ki, oyun resmen tek gemiye bağlandı, yani bakıyoruz forumda millete orcus için akıl almaz modüller çıkıyor

Şöyle bir geminin karşısında kimin şansı var?

4. kambalia

kambalia User

Hile diyosunda admin kardeş niye hala herkeste tutucu var ? hileye bann almasını gerekmiyormu ? yahu siz kendinizle mi çelişiyosunuz bizimi oyalıyorsunuz adamlar takır takır yaratıkların içinden tutuyo. biz adamı işaretliyemiyoruz bile kesmek bi yana. ema atıyorum adam buz roketi atıyor.daha birton olay yani burda forum adminlerinin dedikleri çok üstü kapalı kalıyor. bizde oyuncuyuz bizde sizin gibiyiz diyorsunuz ama herşey ortada. tamam bişey yapamıyorsunuz belki ama teknik ekip dediğiniz kişilere siz ulaşıyorsunuz biz buraya ve support ekibine günler geçtikten sonra bi cevap alıyoruz oda anlaşılması güç bir dille ve üstü kapalı . Hani artık bi icraat yapılsa süper olmaz mı ? Lafla nereye kadar gidecek bukadar olayın üstüne sizin bu teknik ekip .

PΘSΞΨDΘΠ ve Makinist.57 bunu beğendi.
  5. neor

neor User

oyun sadece cyborgtu birazda orcus olsun

6. arslanzero

arslanzero User

yeni istemciyi indirdim ama istemcide yazılar gözükmüyor ne yaptıysam olmadı oyuna girebiliyorum ama yazıları göremiyorum ( en son bilgisayarımdan dep diye bir şey yaptım bu seferde 64 bitlik yürütülebilir dosyalarda dep özniteliklerini ayarlayamazsınız böyle bir hata alıyorum yardım edin ) +++++

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet gerekiyor. Ancak işlem yetkisi Ülke Takımlarında bulunmamaktadır. Bot ve Bug/3. Parti yazılımların işlemlerini Merkez Ekip yürütmektedir.
    Sorunun bizlerde farkındayız. Biliyoruz raporlanan hesaplar fazlasıyla bulunmaktadır.
    Support Takımı 2 iş günü içerisinde cevap vermektedir.
    Admin dediğiniz kişiler de oyuncu. Yani oyun içerisinde olan bitenlerden haberdarız. Sorunların sebeplerini bizlerde biliyoruz.

Son defa; Yetki Merkez Ekiptedir. Bug/Bot banlaması script taraması ile yapılmaktadır. İnsan hata payı bu sayede 0'a indirgenmiştir. Hatırlarsanız Ebedi Kapı bugu yüzünden hatalı banlama diyen oyuncular oldu. Support Takımımız inceledi ve hepsi geçerrli banlardı. Yanlışlıkla olduğunu belirten binlerce oyuncu. Peki bu işlemi bir insan yapsaydı ne olurdu?
    Çözüm yöntemi aşağıda belirtilmiştir.
    Şu adımları uyguladıktan sonra durumu tekrar kontrol ediniz:
    1. Bilgisayarım'a sağ tıkla diyerek Özelliklere tıklayın
    2. Soldaki 4 seçenekten "Gelişmiş sistem ayarları"na tıklayın
    3. Karşınıza çıkan menüden "Gelişmiş" sekmesinde Performans yazısının karşısındaki "Ayarlar" yazısına tıklayın
    4. Yeni açılan menüden "Veri Yürütme Engellemesi" sekmesine tıklayın.
    5. İlgili sekmede "Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç:" seçin.
    6. Ekle diyerek İstemci'nin kurulu olduğu klasördeki "DarkOrbit.exe"e çift tıklayarak seçin.
    7. Akabinde "Uygula" diyerek yapılan değişiklikleri kayıt edin.
    8. Bilgisayarınızı tekrar başlatın.
    9. İstemciyi tekrar kontrol edin

İyi Forumlar.