Duyuru Oyunun ve Forumun Gidişatı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _DODGE_ tarafından 23 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _DODGE_

_DODGE_ User

Merhabalar;

@Artemis. @BP_KUZEY @SETH

Uzun zamandır forumun eski tadının kalmadığını fark ettim sadece forumda değil oyununda iyice tadı kaçtı adminler bir taraftan hileciler bir taraftan yönetim bir taraftan...

Oyunda düzen nizam diye bir şey kalmadı maalesef ki herkes hırs , çıkar ve birbirine zarar vermek için uğraşıyor.

Yahu sırf oyundan kavgalı diye birbirine bıçaklı , sopalı , silahlı kavgaya girenler var yahu insanlığın dünyanın çivisi çıkmış arkadaş neymiş "anama küfür etti" neymiş "bana sövdü" yahu küfür etse ne olacak ? Kendi edepsizliği şahsen bende pek küfür etme taraftarı değilim.

Bence bu küfür edenlere ağır yaptırımlar uygulanmalı gemisinde ki şeref puanı %50si kesilmeli ve argeleri silinmeli (ana hesabı için)

Chat adminlerine gelince kendilerine maalesef ki toz kondurmuyorlar herkes makarasına bir şeyler yazarken gelip çat diye bannlıyorlar. Chati eğlenceli hale getirmeye uğraşıyoruz lakin gelipde bu davranışların sergilenmesi hoş değil.

Oyun çok pahalı hale geldi fiyatların azda olsa düşürülmesi gerek ve yönetimin hala yetersiz olduğunu düşünüyorum özellikle support hiç yardımcı olamıyor eskisi kadar hızlı değil bazı eski support çalışanları ile sohbetim geçti "eskiden biz hepsini bitirmek için uğraşıyorduk supporta ki bütün mesajları okur derler hepsini de halletmeye uğraşırdık şimdi ise çok geç kalıyorlar eskisi kadar hızlı değiller" dedi eski bir adminimiz. (3-4 sene önce görev yapmış bir admin)

Supportun kendini düzeltmesi gerekiyor müşteri destek hattı son derece berbat çok yavaş ve gereksiz cevap verilip sorun çözülmeden geri çeviriliyor oyuncular biz birde bu oyuna para verdik o kadar.

Mümkünse oyuna canlı destek hattı gelsin eski support sistemi kaldırılıp yada supportun yanına getirilebilir bu sistem anasayfadan halledilebilir.

Bot mevzusuna artık değinmeyeceğim bile...

Oyunda ki hataları raporlasakda çok geç çözüm veriliyor üstüne birde bu yenilikler çok dengesiz çıkartılıyor.

Yönetim umarım bu dediklerimi dikkate alır.