oyunun yapısında küçük bir değişiklikle botları azaltma-bitirme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve byzerg tarafından 10 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bota çare olabilir mi ?

1. EVET

33,3%
  2. HAYIR

66,7%
  1. byzerg

byzerg User

-Malum patlayınca 3 şekilde yeniden canlanıyosunuz.Bunun 2 si (portalda veya öldüğün yerde doğmak) botçular için çok büyük bir nimet.Eğer bu 2 yeniden doğma şeklini oyundan kaldırırsak bütün oyuncular x-1 veya x-8 haritasında doğmak zorundadır.
    -Öncelikle x-1 ve x-8 haritalarında atlama cpular çalışmamalı.Çalışırsada 'ben robot değilim' onayı istemeli.(Bence atlama cpu tam bir saçmalık.)
    -Daha sonra bu x-1 ve x-8 haritalarında ki portallardan atlamak için 'ben robot değilim' onay penceresi konmalı vede savaş sırasında 'robot değilim' bölümünün sıkıntı olmaması için bu haritalar saldırıya kapalı harita olmalı.
    - Eğer x-8 haritalarının bozulması istenmiyorsa bu haritanın gerisine yeni bir harita eklenerek şirket istasyonları x-8 den buraya kaydırılabilir ve yukarda x-8 haritası için önerdiğim olay bu haritaya uygulanabilir.
    -Bu şekilde bot biter demiyorum ama azalır vede kazançları baya bir düşer.Bu sayede ben gibi elle kasan enayiler oyundan soğumaz.Adamlar artık botumu kestin diye full gemileri ile gelip kesiyolar.

2. patladığında baseden bulunduğu haritaya giden program yapmışlar bir çözüm olacağını sanmıyorum normal oyunculara zorlukdan başka bir şey çıkarmaz bu yenilik

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Şubat 2019
  3. Aria

Aria User

1; 1x'ten bot x8'e kadar kendi gidiyor zaten. Sadece zaman kaybı yaşatır. Ayrıca normal bir oyuncunun x8'de doğduğunu ve x7 gidip duracağını düşünürsek. Normal elle oynayan adam sıkılır.
    2; Atlama Cpu kullanan bot görmedim. Adı üstüne bot. Bir ara kutulara capt girme gelmişti. "Google Capt" uygulaması APİ desteği vermiş. Bot otomatik capt giriyordu.
    3; Portaldan atlamak için kod girmek. Adam sana dalarken. Sen portal nasıl kaçacaksın. Capt girerek mi?
    4; x8 ben sıkıntı görmüyorum. Görevin varsa kesme görevi, 3 portala 1 tane gemi koy phonix, ana geminle hepsini kesebilirsin. Kaçamıyorlar ne olsa.

Tabii ki burada benim gibiler zor zaman geçiriyor. 4 aydır spartan fulleyeceğim 4 tane yapabildim daha. 6 tanesi için yüzlerce kuiper veya lambada döneceğim. Hades gireyim dedim chat ban yedim. Ayrı komedi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Şubat 2019
    KOMA..SE..BIRA ve DraydiBoy bunu beğendi.
  4. byzerg

byzerg User

anladım arkadaşlar.o zaman botçular haritada daha rahat farm yapmak için nöbetçileri ile bizi kessinler bizde istasyonda halay çekeriz artık.

5. oben

oben User

vay be formül bulunmuş oldu olacak patlayınca tamir kopponu yada uri yoksa gemi gitsin..nede olsa botlardan kurtulacaz kaybettiğimiz hangarı yeniden kasarık yaşasın darkorbit.. kahrolsun potcular..

Sayfayı Paylaş