P.E.T 10 herbir seviyesine göre şeklini görebilme şansı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KasırqA-41 tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. petin 1 den 15. seviyesine kadar şelini görebilme şansım varmı ? varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

P.E.T Seviyelere Göre Görünümleri ;

Level 0 - 3 ;
    Level 4 - 6 ;
    Level 7 - 9 ;
    Level 10 ;
    Level 11 - 15 ;

Daha fazlası ve P.E.T. Hakkında Detaylı Bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli Forumlar

3. evt bu ama 0-3 4-7 bu tarz demiyorum 1. seviye görünümü 2. seviye görünümü 15 e kadar ayrı ayrı görünümlerini istiyorum.

4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

P.E.T. , Her Level aldığında görünüşü değişmemektedir.

Yukarıda ki Resimlerde gördüğünüz şekilde değişmektedir.

Keyifli Forumlar

5. nasıl öyle birşey yokki benim pet 5 lvl deyken faklı 6 olunca daha farklı 1 den 15 e kadar 15 farklı görünümü var
    benim bildiğim bu bana yardımcı olabilcek varmı bulamadım 1 lvl 2 lvl 3 lvl 4 lvl 15 lvl e kadar farklı şekillerdeler değişiyo her zaman.lvl ine göre yukardaki 0-3 4-6 7-9 10 11-15 diğer olanlar yok 15 farklı şekilde oluyor sonuncuda farklı onun görünümü 14 deki görünüm hepsini diyorum yokmu öyle var ama ben bulamadım.

6. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Bahsettiğiniz , Her Level ' de eklenen Lazer , Bir Takım Kanat parçaları ise bunun ile ilgili bir görsel henüz bulunmamaktadır.

Eklendiği takdirde , Forumda paylaşımı yapılır

Keyifli Forumlar

7. evt bahsettiğim şey tamda bu kanatlar ekleniyor petle ilgili herşeyi biliyorum sadece bakmak istiyorum.görünümlerini incelemek istiyorum.inşallah en kısa zamanda eklenir.

8. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Bir araştırma yapacağım , Bulamaz isem , Videolardan bir resim derlemesi yapmaya çalışacağım.

Hazırladığım takdirde , Profiliniz üzerinden size bir bildiride bulunacağım

Üyelerimiz elinde buna benzer bir görsel var ise , Paylaşabilmeleri ve konunun açık kalması için ;

Konuyu yeni başlayanlar kısmına taşıyorum

Keyifli Forumlar

9. teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

10. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

İlgili videoda PET ' in her level de aldığı görünüm bulunmaktadır.

10 - 15 Level arasını da bulabilirsem ; bir Resim Tablosu en kısa zamanda yapıp ekleyeceğim

Keyifli Forumlar

Son düzenlenen: 2 Ekim 2014
  11. teşekkürler güzel olmuş ama 10 dan sonrası yok ama önemli değil eline sağlık güzel olmuş.

12. Merhaba ,

Sanırım bu resim işinize yarayacaktır. :)

İyi forumlar.

KasırqA-41 ve İstiklal bunu beğendi.
  13. evt süper olmuş emeğinize sağlık teşekkürler.

14. Merhaba ,

Rica ederim :) konu çözüme kavuştuğundan dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.