P.E.T. Almalımıyım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve iStarScream tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 9 Levelim 10 olucam az kaldı.
    18 LF3 ,10 BO2 ,6 G3N ,4 Flax,4 İris var gemim Leonov şuan bi sıkıntım yok iyi gidiyor kasılıyorum. 105.000 K uridium var P.E.T alıp kutu toplatıp uridium kastırmayı düşünüyorum ne diyorsunuz bu duruma fikrinizi almak istiyorum.P.E.T'i 8 Level yapıp 3. seviye modülleri almak istiyorum.P.E.T'i alınca 55 k uridium kalıyor sizce 3. seviye modülleri almak için yeterli olur mu ? Ne yapmalıyım arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

2. Maşallahın var diyebilirim ama petede gerek yok :D bo2leri fulle ama 18 lf3 10bo2yi yapmak çok zaman almadıysa elmas uçuş düzeni bile alabilirsin.

3. Aslında BO2leri fulle derken ne demek istediğinizi anlamadım :D şuan bo2 sıkıntım yok. P.E.T konusunda ısrarlı hissediyorum kendimi ne yapacağımı bilemiyorum ya :D

4. pet aldınmı vip şart sonra yakıt parası var oraya bi gidecek

5. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Size önerim geminize pet alıp 8 seviye yaptıktan sonra hammadde toplayıcı 3 modülü'nü alıp palladium toplayabilirsiniz ve bu sayede kapılarınızı açmış olursunuz ve bu sırada kastığınız uridium'ları biriktirerek kamikaze 3 modülünü'de almış olursunuz.Hammadde toplayıcısı 3. seviye 17.500 uridium ve petiniz için radar protokolü 3. seviye 25.000 uridiumdur.

Keyifli Forumlar.

iStarScream bunu beğendi.

6. Çok teşekkürler modum.Peti aldım şuan 3 level olmasına az kaldı biraz yavaş kasılıyor x-3 te maalesef neyse artık zamanla 8 yaparım.Güzel bi klana girdim onlarında yardımıyla kasılır herhalde.x3 saatinde uridium çekip peti fullemeyi düşünüyorum 140-150 k uridium ile hadi hayırlısı modum sağolun

7. Benim düşünceme göre (sizinki daha önemli ama önermek açısından) P.E.T uri israfı ... kamikazesi hoş ama onun yakıtı vaar , modülünü almak vaar lazer alacan geliştirecen hatta 50.000 U ya kendisini alacan ...

Gel sen bu işten vazgeç :)

8. BonusRasta

BonusRasta User

Öncelikle pet çok kolaylaştırır kasılmanı, hemen geliştirmek istiyorsan görevleri bitirmeden açık tut daha hızlı gelişir. Vip varsa kamikaze al roket atar kullanmana gerek kalmaz ve kredin, urin çok rahat kasılır.

Benim vip bitti sınavlarım olduğu için yenilemedim, sınavlar bitince yenileyecem. Bu bittiğinden beri kamikaze kullanmıyorum ve kredim çok yavaş yükseliyor. Kamikaze ile mermin, roketin, roket atarın daha az harcanıyor ve kredi kasıldığı zaman açık arttırmadan eksiklerini çok rahat tamamlarsın.

Ayrıca kutu toplayacaksanda pvp git orada peti aç hem sen hem pet toplasan 2 saatte 10k uri yaparsın. Ben vengeance ile yapıyordum belki daha fazladır. Üstüne mermi ve ekstra enerjide bayağı birikiyor. Tavsiyelerim bu kadar çok uzun oldu okur musun bilmem :)

9. Çok geç çok :( Almış bulundum bi kere böyle boş boş bırakmakta olmaz artık PET'e uridium harcıycam yapıcak bişey yok.Ama evet çok masraflı :D

10. Okudum tabi hepsini :D teşekkür ederim önerilerin için şuan toplamda kaç k uriye full olur diye düşünüyorum pet'i o konuda yardımcı olursan yada pet 8 level olunca kutu toplamak için gereken 3. seviye ekipmanlarını ve tahmini toplam maliyeti yazabilirsen çok sevinirim :)

11. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Otomatik Toplayıcı 3. = 37.500

Hammadde Toplayıcı 3. = 17.500

Bu 2 Modülü Almanızı Tavsiye Ederim Otomatik Toplayıcı ile Kutu Hammadde ile Paladıum Toplamanızı Tavsiye Ederim 2 si 55.000 Uridium Yapar İlk Olarak Hangisi Gerekliyse Onu Alabilirsiniz.

Radar Protokolü 3. = 25.000

Aldığınız Her 3. Seviye Radar Protokolü 25.000 Uridium'dur ve Her Radar Protokolü Biraz Daha İşinizi Kolaylaştırır.
    Radar Protokolü'nün 3. Seviyesi P.E.T. Menzilini %12 Arttırır.

İyi Forumlar...

12. Çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz

13. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Rica Ederim

Konu Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Son düzenlenen: 4 Nisan 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.