Geri bildirim P.E.T. Expansion Sistem Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 15 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ne kadar paralı olacağını bilmediğimizden olumlu/olumsuz kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

Pet bölümü aşırı büyük gibi geldi. (-)

Pet kamikaze veya herhangi bir modül kullanınca diğer modüllerde soğumaya giriyor (-)

Pet 20 lvl olsa belki daha iyi izlenim yapabilirdik kalkan ve vuruş 8 lvl pete göre normal vuruyordu.

Pet ayrı bir slot açıp oraya sadece yakıt tasarrufu ekleyebileceğimiz yer olmalı artık. (+)

Normalde oyunda pet sürekli bug girerdi yani patlayınca bazen açılmıyordu ona denk gelmedim. (+)

İstasyon modülleri yok oluyordu ve klan sayfasında düzgün gözükmüyordu bu test serverinde iyi gözüküyordu. (+)

%0,0000001 ihtimale o kapıyı yapmam ben :D

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Duyurusu daha yayınlanmadığı için kesin olarak belirtemiyorum, ama bir çok geri bildiriminiz dikkate alınarak değişiklikler yapılmıştır.

Konu kilitlenmiştir.

_-Thanatos-_, ateistkeci ve yılmazcan47 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.