Geri bildirim P.E.T. Genişleme Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 23 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. niye olması gibi gerektiği için mücadele etmiyorsunda ekstra bilmem neler neler talep ediyorsun hiç aklım almadı. herhangi bir açıklamada yok ki öyle tamam bari şunu yapın diyesin.
   
 2. haklısın maalesef ya oyuna para yatır ya da paran yoksa çek git oynama fakir diyorlar..
   
 3. metalik988

  metalik988 User

  petin güncellemesi güzel ama yakıt aşırı fazla yakmaya başladı, güncellemeden beri peti açamıyorum çok yaktığı için güncellemenin ne anlamı kaldı o zaman. Yukarıda bi arkadaş yakıt artsın demiş ,oyun sadece ful+fullerin birbirleriyle kapışması için mi var kasılıp gelişmeye çalışanlar urinin hespini yakıtamı versin yani
   
  Saldırı-Hattı bunu beğendi.
 4. Ek slot açılmazsa yakıt koyacağımız slot yeri boşa yer kaplar.

  Hadi diyelim yakıt protokolü protokol yerine full koydun orada hp link için gerekli protokol koymaıyorsun bu da kötü olur.
   
 5. Şu yakıt işi hakkında neden bir açıklama yapılmıyor kaç gün oldu. @.Paradoks. Geliştiricilere iletildi mi bir çalışma yapılıyor mu?
   
  Saldırı-Hattı bunu beğendi.
 6. Esenlikler.
  Arkadaşlar pet yakıtı konusunda topluca olarak supporta ticket göndermeliyiz diye düşünüyorum.
   
 7. goliat0

  goliat0 User

  Aynen su içer gibi pet yakıtı gidiyor ADMİNLER yada MODERATÖRLER raporlama yaptıysa yada yapacaksa çok mutlu olurum. ARTIK düzelsin yani açmaya korkar olduk pet leri.
   
 8. Protokolde kurtarmıyor :S kaldı ki yakıt protokolü takmak çok akıllıca olmuyor radardan darbe puanından hasardan oluyoruz. Direk yakıta müdahale lazım güncellemede ki yakıt olayının eski duruma çekilmesi şart. Yoksa pet ve vipin bir anlamı kalmayacak, peti açamıyoruz.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş