P.E.T. Genişleme S.S.S.

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 23 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  PEt Genişleme.jpg
  Genel Bilgi

  Yıllar süren araştırma sonucu Ar-Ge nihayet Blacklight teknolojisini P.E.T. teknolojimizle uyumlu hâle getirdi! Bundan böyle tüm P.E.T.'ler Yüksek Verimli Silah Teknolojisi (YÜVSİT) ile geliştirip daha verimli, daha uzun ömürlü olacak. Ayrıca, artık P.E.T. Modülleri kısayol çubuğuna eklenebilecek. Nihayet!

  Bu güncelleme, yeni P.E.T. eşyalarının yanı sıra mağazadaki ve envanterdeki P.E.T. modüllerine de daha iyi bir bakış sunar. Bu güncelleme ayrıca mevcut P.E.T. özelliğini geliştirir ve P.E.T'inizin yardımıyla stratejik oynanış sağlar.

  Yeni P.E.T. Pencere ve Kısayol araç çubuğu

  Bu güncelleme ile birlikte, P.E.T. penceresi geliştirildi ve modüller arasında geçiş yapmanızı kolaylaştırmak için yeni bir kısayol araç çubuğu eklendi.

  P.E.T. penceresi, P.E.T'inize genel bir bakış sağlar. Bu çubuk önemli bilgileri görüntüler - darbe puanları, yakıt miktarı, kalkan istatistikleri, deneyim ve YÜVSİT seviyesi. Oyna düğmesini kullanarak P.E.T.'i etkinleştirin. Yanındaki Hızlı Satın Al düğmesini kullanarak daha fazla yakıt alın ve sağ taraftaki açılır menüyü kullanarak P.E.T. modüllerini seçin ve etkinleştirin.
  P.E.T. Menü.png

  Bu güncelleme ile birlikte P.E.T. yakıt limiti 50.000'den 100.000'e, modül slot sayısı 6'dan 8' yükseltildi.

  Yeni kısayol tuşu araç çubuğu listenin sonuna eklenir. Sağa doğru kaydırmak için bir ok vardır. Kısayol tuşu araç çubuğu yalnızca bir P.E.T. varsa görülebilir.

  Pet slot 1.png

  P.E.T. sembolüne tıkladığınızda, modül kısayol tuşu araç çubuğunda görünür.
  pet lsot 2.png

  Lütfen dikkat: Tüm P.E.T. modülleri bireysel bir bekleme süresini sahiptir (eskiden olduğu gibi), ama bu bekleme süresi slotlarda gösterilmez.

  Yeni P.E.T. Isı Seviyeleri

  Blacklight teknolojisi sayesinde, sistemlerini iyileştirmek için kullandığı ısıyı kullanarak P.E.T.'i geliştirmenin bir yolunu keşfettik. Ne kadar çok kullanılırsa, ısı yükselir ve P.E.T daha da iyileştirir.

  P.E.T. kullanılmadığında soğur ve ısı seviyesi azalacaktır.

  P.E.T'iniz 0 seviyesinden başlar. Bonusları kazanmak için gerekli ısı seviyesine ulaşılmalıdır. Her bir ısı seviyesinde kazanılan bonuslar birikir. Örneğin 5. seviyede 1-5 seviyesinden tüm bonusların toplamını elde edersiniz.

  Isı seviyesi 4 ve 5'e ulaşmak ve korumak için, sürekli olarak minimum ısı üretim gereksinimini karşılamanız gerekir. Bu minimuma ulaşmazsanız, soğutma geciktirici sayacı işlemeye başlayacaktır. Ve bir sonraki seviye için gerekli olan minimum ısı üretim oranını karşılamıyorsanız, ısı artmaz ve mevcut seviye için maksimum ısıya sahip olsanız bile seviye atlamazsınız.

  Eğer P.E.T.'iniz devre dışı bırakılırsa, soğutma gecikmesinden sonra ısı kaybetmeye başlar. Bu soğutma gecikmesi geri sayımı sırasında P.E.T.'i yeniden kullanmaya başlarsanız zamanlayıcı sıfırlanır. Ve eğer soğurken P.E.T.'i kullanmaya yeniden başlarsanız, soğuma durdurulur.

  Eğer bir P.E.T. yok edilirse, oyuncu tamir edilmeden bıraktığı sürece soğutma gecikmesi işlemeye başlar.

  PET daha düşük bir ısı seviyesine düştüğünde soğutma duraklar ve düşük ısı seviyesinin soğutma gecikmesi geri sayıma girer. Düşük ısı seviyesinin soğutma gecikmesi bittikten sonra tekrar soğumaya başlar.

  P.E.T. etkin olduğunda zamanla ısı kazanır ve belirli bir Isı Seviyesine ulaşmak için yeterli ısı kazandığında, aşağıda listelenen ilgili bonusları kazanır. P.E.T devre dışı bırakıldığında, ısı kaybetmeye başlayacaktır. P.E.T, her seviyenin ilgili Soğutma Gecikmesinden sonra Isı Seviyelerini tek tek kaybedecektir.

  Isı Seviyesi Bonusları

  Isı SeviyesiBonusSoğutma Gecikmesi
  1+%5 NPC Hasarı12 saat
  2+%5 Darbe Puanı
  +%5 NPC Hasarı
  24 saat
  3+%5 Kalkan delme
  +%5 Darbe Puanı
  24 saat
  4+%5 NPC Hasarı
  +%5 PvP Hasarı
  +%5 Kaçınma
  Etkin Isı Yuvaları
  15 dakika
  5+%5 NPC Hasarı
  +%15 PvP Hasarı
  +%10 Lazer İsabeti
  +%10 Darbe Puanı
  Etkin Isı Yuvaları
  5 dakika
  P.E.T. daha fazla ekipmana sahip olduğunda daha hızlı ısı kazanır ve daha yüksek ısı seviyelerinde daha fazla yakıt yakar.

  Isı Seviyesi Yuvaları

  Bu güncelleme ile Hangardaki P.E.T. sekmesine yeni bir Isı bölümü eklendi. Burada lazerleri ve kalkanları kuşanmak için kullanabileceğiniz yeni Isı Seviyesi Yuvaları bulabilirsiniz. ANCAK: Isı Seviyesi Yuvaları sadece P.E.T.'iniz belirli bir Isı Seviyesine ulaştığında etkindir.

  Yine de, P.E.T. doğru Isı Seviyesine ulaşmadan da yuvaları doldurabilirsiniz. Ancak, P.E.T. uygun Isı Seviyesine ulaşana kadar ekipman ve bonusları sayılmayacaktır.

  pet hangar.png


  Isı Yuvası Açma Maliyeti (Uridium)
  120.000
  250.000
  3100.000
  4150.000
  5200.000
  6300.000
  7400.000
  Yeni P.E.T. Malzemeler

  P.E.T. Genişleme ile birlikte oyuna yeni eşyalar eklenecek.Yeni P.E.T. eşyaları sadece P.E.T.’e giydirilebilir ve sadece hangarınızın P.E.T. sekmesinde gösterilir. Bu eşyalar Ekim ayından itibaren gelecek etkinliklerden elde edilebilecek. LF-P01 ve SG3N-P01 ögeleri Galaksi Kapıları Bonus Ödülleri etkinliğindeki bonus ödülleri arasına eklenmiştir.

  P.E.T. LF-P01 Lazer

  P.E.T.'ler için özel olarak tasarlanmış küçük lazer: Her atışta azami 280 hasar verir.

  P.E.T. Kalkan SG3N-P01

  P.E.T.'ler için özel olarak tasarlanmış kompakt bir kalkan jeneratörü: 11.900 kalkan gücü / %80 daha az hasar.

  P.E.T. Destek P-EP-B01

  Önümüzdeki 10 saatlik oyun süresi P.E.T.’in kazandığı tecrübeye ekstra %5 verir.

  P.E.T. YÜVSİT ve DP Protokolleri

  YÜVSİT Protokolleri YÜVSİT üretimini artırır:
  • AI-AH1: YÜVSİT üretimini 1% artırır
  • AI-AH2: YÜVSİT üretimini 2% artırır
  • AI-AH3: YÜVSİT üretimini 3% artırır

  Yeni DP protokolü Seviyesi: AI-HP4
  • AI-HP1: P.E.T. Darbe Puanını 1% artırır
  • AI-HP2: P.E.T. Darbe Puanını 2% artırır
  • AI-HP3: P.E.T. Darbe Puanını 4% artırır
  • AI-HP4: P.E.T. Darbe Puanını 5% artırır
  Aşağıdaki tabloda yeni ögelerin nasıl elde edilebileceğine ilişkin bir genel bilgi bulabilirsiniz:

  ÖgeNereden Elde Edilebilir
  LF-P01
  SG3N-P01
  P-EP-B01
  • Payment olarak
  • Yeni Katladıkça Kazan
  AI-HP1 Seviye 4
  • Payment olarak
  • Yeni Katladıkça Kazan
  AI-AH1 Level 1
  • Etkinlik ödülü
   
  Son düzenlenen: 23 Eylül 2020