Öneri P.E.T Görev Modülü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MachineHead tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

P.E.T Görev Modülü sizce oyuna eklenmeli mi?

1. Evet,olmalı

oy sayısı 12
    63,2%
  2. Geliştirilmeli

oy sayısı 5
    26,3%
  3. Hayır,olmamalı

oy sayısı 2
    10,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar foruma bakındım ama benzer bir konu bulamadım varsa da affola.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kasılırken görev bitince gidip tekrardan görev almak tam bir işkence özellikle korsan haritasındaysanız.Benim fikrim şöyle petimize koyabileceğimiz bir Görev Modülü olmalı ve bu modülle görev alabilmeliyiz

Bu modülün işleyişi Hammadde Ticaret'i Modülü gibi olacak yani modülü etkinleştirdiğimiz zaman karşımıza görev sayfası çıkacak istediğimiz görevleri aldıktan sonra petimiz 5 dakika boyunca kullanılamaz olacak.Herkesin ihtiyacı olan bir şey olduğunu düşünüyorum.

İyi Forumlar :)

Son düzenlenen: 25 Ocak 2015
  2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Güzel fikir ama petin 10 dk kullanılamaz olması fazla bence 5 dk olabilir.

3. webce

webce User

fena fikir değil

4. 10 dk kullanamicaksak peti kami atamicaz açıkçası 10 dk yerine giderdim ben 1-5 1-8 fln :D
    ve uriyle satılır yine görevi orda almak için 20-30 k uri de verilmez :D zaten uri için yapıyoruz zarar :D

5. Süreyi 5 dakika olarak değiştirdim :)

6. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Açıkçası ne kadar gerekli bilemedim ama olursada fena olmaz bende destekliyorum :)

İyi forumlar

MachineHead bunu beğendi.
  7. Korsan haritasında görevler bitince gidip yenisini almak tam bir işkence olduğu için düşündüm bu fikri :) Teşekkürler modum

8. Olsun fakat crediyle olsun .

1. Seviye Görev Modülü 15.000.000 C
    2.Seviye Görev Modülü 45.000.000 C
    3.Seviye Görev Modülü 70.000.000 C

Pete 50.000 U veren adam bu crediyide verir.

Seviyelere göre petin tekrar aktif olma süresi veya görev bonusu olabilir.

İyi Forumlar..

9. Dediğin gibide olabilir ama ben fikri ortaya sundum fiyat v.b şeyleri zaten darkorbit kafasına göre düzenliycektir :)

10. aslında mantıklı fakat cok karışık iş zira bunun icin fazladan modül slotu gerekli zaten mevcut slotlar mödüller için yeterli değil.ilk zamanlarda tamam fakat fullendikçe tüm mödülleri sloto yerleştirmek istiyorsun olmayıncada cıkar birini tak diğerini sıkıntı oluyor..yinede mantıklı bir fikir olsa iyi olur..

11. bence makul bir fikir ama kullanılamama süresine hala karşıyım... bunun yerine kamikaze gibi bir soğuma süresi olsun 5 dk ;)

12. İyi de ticaret modülü mantığında bu modül ticaret modülünde taş satabilmek için peti hangara gönderiyorsun bundada aynısı :)

13. mantıken düşünürsek hammaddeyi istasyona götürüyor pet bu yüzden kullanamıyoruz ama görevi ne yapacak? görev dediğin ufak bir sinyalden başka birşey olamaz eğer real düşünürsek

14. O zaman niye sadece görev kulelerinden alabiliyoruz sonuçta sadece sinyal değil mi ? :)

Konu güncel arkadaşlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.