Öneri P.E.T.'i patlatanların seyir defterinde gözükmesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ateistkeci tarafından 28 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seyir defterinde gözükmeli mi?

1. Evet

76,1%
  2. Hayır

23,9%
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Oyunda PET'leri kesen bir çok insan var ve bunları sadece patlattıkları zaman haritada görebiliyoruz yanına gidince ise kalabalığa karışıyor ve kayboluyorlar, önerim şöyle ki PET'lerimizi patlatanlar seyir defterinde ve oyun içinde yazsın.

Mesela birisi PET'imi patlatınca "PET'in imha edildi." yerine "PET'in oyuncu adı tarafından imha edildi." şeklinde yazabilir yukarıda bildirimden,

Seyir defterinde PET patlatılınca hiçbir şekilde yazmıyor orada da "PET'in Uzay Pilotu oyuncu adı tarafından imha edildi." şeklinde yazabilir.

Fazlasıyla sinirimi bozan bir sorun ve eminim ki sadece benim sinirimi bozmuyordur PET patlatanlar :p umarım destek görür diyerekten konuyu buraya açıyorum :)

2. lllecelll

lllecelll User

adamım yine efsane bi konu açmış :D hep merak ettiğim konulardan biri +1

3. Pet kesmeyi seven bir insan olarak bir yanım diyor ki boşver gözükmesin diğer yanım da diyorki petini ( can yoldaşını ) kesen kişiye gününü göster kararsız kaldım
    Hadi gönlün kalmasın seni de kırmak istemem :) bastım olumlu oy

4. ateistkeci

ateistkeci User

Dün bizde konuşurken geçmişti bu konu neden yok diye bende baktım açan yok pat diye açtım :D

Kesenleri görmemek çok sinir bozucu oluyor adam gelip peti kesip kaçıyor bu gün oldu 2 kere kesti görmesem adamı ara ara bulamayacam :( sıkıntılı durum

5. lllecelll

lllecelll User

bence olmalı söylediğin gibi adam kesiyor kimin olduğunu bilmiyoruz. özellikle 5.3te :D

6. ateistkeci

ateistkeci User

5-3'te yavrumun canına çok kıyıyorlar 350 Uridium gidiyor hep :(

7. kesinlikle gözükmeli oyum evet.. paladiumda son pet bükücülerin sayısı epey arttı :)

8. ateistkeci

ateistkeci User

Onları bir yakalasam işte :D patlatıp kayboluyorlar bir evlat acısı çekiyorum petim için :(

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  9. Aliens

Aliens User

Hayır, merak ediyorum. :D Velev ki benim gibi bir gemi P.E.T.'ini kesti, görsen yanına gidip ne yapacaksın? :D
    Şaka bir yana; buna bende OLUMLU bakıyorum.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Tek dolaşmıyorum ki ben 5-3'te :D ayrıca senin gibi birisi gelipte sinir etmek için pet kesmez herhalde değil mi :)

11. Aliens

Aliens User

Yok, ben ilk P.E.T.'i, sonra gemiyi kesiyorum. :D Yani ikisini de ziyan etmiyorum da denebilir. :D

Luminous bunu beğendi.
  12. Evet bence de olması gereken bir güncelleme , olumlu oy kullandım

Oo o konuda bende çok ciddiyim , kestiklerinde yakalamaya çalışıyorum baktım benle aynı güçte görünüyorsa savaşıyorum , baktım çok aşırı güçlüyse dibine girip '' sinirli uzaylı emojisi + buz roketi '' taktiğini kullanıp uzaklaşıyorum :D

ateistkeci bunu beğendi.
  13. ateistkeci

ateistkeci User

Sen duygusuzsun :(

Şu sinirli uzaylı hoşuma gitti kullanırım bak ben bunu :D

Keşke artık birisi gelse de İndex'e etklendi yazsa :(

Luminous bunu beğendi.
  14. lllecelll

lllecelll User

allah düşmanın bile delikanlısını versin :rolleyes:

Luminous bunu beğendi.
  15. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Hemmen yazalım. :D Gözümüzden kaçmış konu stajyerler direkt rapora mı ekledi naptı anlamadım. :D

Konunuzu Kurallara uygun açtığınız için teşekkür ederim. Öneriniz İndex'e eklenmiştir, yeterli desteği aldığı sürece konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz.

Lütfen birbirimizi üzebilecek cümleler kurmaktan sakınalım. :rolleyes:

İyi forumlar dilerim.

16. Aliens

Aliens User

Bunun bir oyun olduğunu hatırlatmak isterim. :) O yüzden gerçek hayatı hedef alabilecek bu tarz ithamlar ancak kişinin kendisi için geçerlidir.
    Bir uyarıp bir beğenmekte biraz çelişkili geldi doğrusu.

Luminous bunu beğendi.
  17. ateistkeci

ateistkeci User

Bu bir oyunda olsa sen benim gözümde duygusuz birisin (Dün kendinde söylemiştin hakarete girmez:)) nasıl bir insan gidip o şirin petleri patlatır :(

lllecelll bunu beğendi.
  18. lllecelll

lllecelll User

ben oyun için söylemiştim neyse. gerçek hayatta olsa bile düşmanın delikanlı olmasını istemezmisin :rolleyes:

Son düzenlenen: 29 Nisan 2020
  19. bana göre peti kesmek acizlikten başka birşey değil.

ateistkeci bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Delikanlılık bir eylemi açık açık ve kuralına göre yapıyorsa vardır. Sizin dediğiniz şöyle olur; Gel, sana bir Boss Kristallon keseyim gibi karşının güvenine sadakatsizlik göstererek onu yok etmek veya karşıya niyetinizi gizlemek olabilir. Ayrıca oyun onun kesilmesini koymuş ve ucuna miktarı önemli değil bir ödül koymuşsa bunu almanın nesi acizlik veya delikanlılığın zıddı olabilir?
    Herkesinkini de kesmiyorum yani. Onu yapmam için bazı sebepler var. Ama evet; duygusuz yanımda yok değil. :D

Sayfayı Paylaş