P.E.T. Lazer Silah Protokolü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KraaL_C0MB0 tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Adminim ve Arkadaşlar Etkinlikten Üretilen Pet Destekcileri Yani Protokol ve Modülleri Seviye 4 Bunlar Değişken %'liği Var Chatte Pet Lazer Seviye 4 Protokolu %'sini Sorduğumda (Cm) %8 Pet Vuruş Arttırır Dedi ve Şuan Bende 5 Adet Pet Lazer Vuruş Seviye 4 Protokolü Var Etkinlik Bitene Kadar 8-9 Adet Yapmayı Düşünüyorum.5 Adet Pet Lazer Vuruş Seviye 4 Protokolü Pet'e Takılı Etkisi PET İçin %40 Vuruşmu Arttırıyor Şuan.
   
 2. anti uzaylı yüzde 8 vuruyor normal lazer silahı protokolü yüzde 6 yanlış biliyosun
   
 3. Anti uzaylı protokolü (pet npc lazeri) 4. seviye %8 hasar artırma, Lazer silahı protokolü (pet pve,pvp lazeri) 4. seviye %6 hasar artırma sağlıyor. Petinize 5 adet 4. seviye anti uzaylı takarsanız evet 5x8=40 %40 pet lazeri hasarı(npclere) artmış olur. Lazer silahı protokolü ise hem npc hem düşman gemilere petin verdiği hasarı %6 artırır.
   
 4. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz. Hasarlar stabil olmayacağından; belirtilen yüzdeler ile birlikte genel hasarınıza bakabilirsiniz.
  Protokol SeviyesiProtokol AdıEtkisiFiyatı
  Seviye 1Lazer Protokolü 1Lazer Hasarını %1 Arttırır5000 Uridium
  Seviye 2Lazer Protokolü 2Lazer Hasarını %2 Arttırır12500 Uridium
  Seviye 3Lazer Protokolü 3Lazer Hasarını %4 Arttırır45000 Uridium
  Seviye 4Lazer Protokolü 4Lazer Hasarını %6 ArttırırEtkinliklerden kazanılabilir

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş