Bug / Oyun hatasi P.E.T Tasarımlarının P.E.T'e Etkisi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Miscozra[Türk] tarafından 23 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba. Uzun zamandır gözlemlediğim bir durumu bildirmek istiyorum. Sizler de gerekli incelemeleri yapıp konunun benim dediğim gibi olduğunu düşünüyorsanız merkeze raporlarsınız.

Pet'in şeklini değiştiren tasarımları kullandığımızda (örneğin phoenix, cyborg ve daha birçok tasarım gibi) petin vuruş menzili gözle görülür bir şekilde azalıyor. Pete tasarım takmadığım zaman pet yaratık dönerken hiç durmaksızın yaratığa saldırırken ve yaratığı milim milim takip ederken pete tasarım taktığım zaman, yaratık dönerken petin yaratığa vurmadığını ve yaratığı takip etmekte zorlandığını görüyorum. Eğer sabit bir şekilde yaratık kesersem tabii ki pet durmadan saldırı durumu içerisinde oluyor ancak yaratık dönerken böyle bir sorunla karşılıyorum.

Not: Petin içeriği (protokol, lazer vs) aynı sadece tasarımlar farklı.

Yönetici arkadaşlar oyun içerisinde bu durumu test edip gereken raporlamaları yaparsanız sevinirim.

Oyuncu arkadaşlar sizler de bu sorunu yaşıyorsanız konuya yanıt yazarsanız sevinirim.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, gerekli testler sağlandıktan sonra bilgilendirme işlemi yapılacaktır. Sizden ricam bu durumu aynı şekilde Support'a da bildirerek durumu neticelendirme işlemini hızlandırmış olunuz :)

İyi forumlar.