P.E.T Yakıt Tüketimi Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ARCHERGZİRO tarafından 26 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Forumda birisi yazmıştı "Yakıt tüketimi artmış sanki" diye. Gerçekten çok yakıt tüketiyor gibi. Durum hakkında bilgisi olan var mı? Bir ara birisi "P.E.T yakıtı kalksın" demişti bende "PVP oyununa çevireceksiniz oyunu" demiştim. O adamın yoluna geçicez hakkaten :)

Düzenleme: Her kamikaze de 300 birime yakın yakıt tükeniyor :/

Son düzenlenen: 26 Eylül 2020
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili geri bildirim merkez ekibe yapılmıştır. Raporlama işlemi sonucunda bir değişiklik olursa forumdan duyurusunu yapacağız.

İyi Forumlar.

3. petin ısı ayarı isteğe bağlı olsun bu şekilde çok yakıt tuketıyor artık peti açmaya korkar oldum haritada dolaşırken peti otomatik toplamaya yönlendiriyordum ben yaratık keserken pette çöp kutu vs topluyordu şimdi ise hemen ısınıyor ve aşırı yakıt tüketiyor ya yakıt uri yerine kredi ile olsun yada petin ısı ayarı isteğe bağlı olsun tabiki yeni pet yuvalarınında çok fazla uri istediğindende bahsetmek gerekir hiç bir şekilde elle oynayan oyunculara avantaj vermiyor bu getirilen yenilik son zamanlarda darkorbitin getirdiği yenilikler ve etkinlikler hep bizlerin aleyhine oluyor bakalım darkorbit özüne ne zaman dönecek

Saldırı-Hattı ve ateistkeci bunu beğendi.
  4. Aynen şuan peti kapatıyorum yakında gemiyi komple kapatacağım galiba :) bu mazot işinin suyu çıktı topladığım uridium ne ki zaten bir ton uri veriyorum mazotuna umarım güncelleme gelir.

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  5. *EFSANE*

*EFSANE* User

konu dışı ama birşey sormak istiyorum hp.linki kamikaziyi vs. slota nerden koyacaz bir türlü bulamadım

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Hangar bölümünden seçili gemiyi yönete basın, ardından pet bölümüne girin sağ taraftan kamikazeyi bulup ilgili slota dosya taşıyor gibi taşıyıp bırakın.

İyi Forumlar.