Öneri P.E.T Yakıtı Kredili

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

P.E.T yakıtı kredili olsun mu?

1. Evet

oy sayısı 781
    94,2%
  2. Hayır

oy sayısı 48
    5,8%
  1. Konu güncel.

2. Eqer ucuz olursa Baskina Gelen Biri Sparsheld Gemisi Yada Vegance Alir surekli kacarak kombo tamir acar. Fiyati Biraz Daha Yuksek olmali bence

3. Aynen pet çok yakıt harcıyor.ayrıca 250 credi biraz az olur 500 olsa daha iyi olur en azından peti daha çok kullanmış oluruz herşeyi uri ile yapmışlar.

4. Konuda fiyatı yükseltilebilir diye belirmiştim kabul edilsinde önce ayarlarlar :)

5. inşallah kabul edilir çok güzel fikiir daha dün pet aldım bi de yakıt yüzünden çökmek istemiyoruz. çünkü daha modülleri fullicez. :D

6. bence gerçekten iyi bir fikir ama biraz daha artırılmalı fiyat 32-0

7. §İYU

§İYU User

Tam destek .Bence güneş enerjili olsun.5000 uriye panel alalım .

GREED ve **_BÜYÜK_ÇIRAK_** bunu beğendi.
  8. uzaydayız dünyada değil.

aries123 bunu beğendi.
  9. tabutçu99

tabutçu99 User

pein yakıtı ucuzlasa bari kredilik olmuyosada 0,01 uri olsun :)

eagies 200.000 uri ye indirseler daha iyi olur bence çok pahalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Aralık 2013
  10. KARANLIK

KARANLIK User

Eski forumdada aynı fikir vardı destekliyordum gerekli bir yenilikti buradada destekliyorum +1 mi diyelim :)

11. Goli Tasarımlarını 200k yaparlar aegisi 300 yaparlar :)

12. güneş senin evinin bahçesinde mi ?

13. Destek için sağolun konu güncel :)

14. 39 Evet oyu var.

15. Aslında düşündüm de P.E.T. yakıtı kredili olmasın. Uridium fiyatı düşürülsün.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  16. abi bu konuda baya tartışılması lzm hemde baya ama mantıklı ve az kişi tartışırsa kısa sürede konu sonuca varabilir.

17. KARTAL271

KARTAL271 User

daha bir cevap yokmu admilerden kesinlikle katılıyorum olmalı cünkü pete okadar uri harcıyoruz enazında peti kulana libelim yakıt uriyle normal kasılırken peti fazla acamıyoruz kıredi lsa kasıldıgımızda petide acık birakabiliriz böylece pete daha cok önem verilecegini düşünüyorum.

18. Buldum malzemeler daha az pet yakıtı harcasın

19. olsun şu artık 41-0 olmuş.Tartışılmaması gereken bir konu bence yapılmalı.Zaten pete 50.000 uri veriyoruz en azından kullanabiliriz böyle...

20. 41 oyla tartışılmasına gerek olmayacağını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş