Öneri P.E.T Yakıtı Kredili

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

P.E.T yakıtı kredili olsun mu?

1. Evet

oy sayısı 781
    94,2%
  2. Hayır

oy sayısı 48
    5,8%
  1. oyunu bilmeyen biri

2. bence olsun hergun paladium toplamak icin 5k uri gidiyo ya

3. Narquilla

Narquilla User

böle bişey olmicak çok iyi fikir ama adminler oyuncunun fikrini hayatda değerlendirmezler emin ol bunun gibi kaç konu açıldı iletseler bile bişey değişmez

4. Cellatus29

Cellatus29 User

konu güncel kesinlikle oyuna gelmesi şart olan bir yenilik sonuna kadar destekliyorum

5. daha şimdi gördüm +1

6. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Fiyatı 400-500 credi felan olursa daha iyi olur +1

7. Cellatus29

Cellatus29 User

abartmayalım o kadar 250 credi bile fazla bi depoyu fullemek için 12buçuk ml credi lazım geliyor bu krediyi zor kasan arkadaşlarımızda var ama 100 credi idealdir

8. pet uriudiumlu olmasi daha iyi credili olursa bi zevki kalmaz herkez esit olur

9. Cellatus29

Cellatus29 User

kardeşim konuyu oku ondan sonra yorum yap pet değil yakıtının credili olması tartışılıyo burda

10. Tüp modülü gelsin isteyen tuplu isteyen benzinli kullansın :D

Tupe geçince petin islevleri biraz azalsin benzine gecince normal duzeyde devam etsin :)

11. MKS-705

MKS-705 User

destekliyorum sonuna kadar destekliyorum fakat bu konu bile olmamış ve teee nerelere gitmiş 20. sayfalara kadar gitmiş hiç ilgilenen yokmu ???

12. Cellatus29

Cellatus29 User

7 hayır oyunu verenlerin kafasından bir adet istiyorum :eek::D

13. matkap34

matkap34 User

cok mantıklı olmalı

14. Obezinho

Obezinho User

Kesinlikle olmalı +1

15. _GİRİŞ_

_GİRİŞ_ User

+1 tam destek fakat hiç faydası olmiyacak 2 sene yakın bu konu konuşuluyor icraat yok keyfleri istediği gibi yapıyolar bizlerde gerçekleşmesi yüzde 0,1 olasılığı olmasına rahmen fikir üretiyoruz :)

16. Cellatus29

Cellatus29 User

güncel olsun özellikle bu konu hep destek tam destek

17. Bu konu kabul edilmeyeceği için hiç bakmıyordum destekleyenler olmuş ama pet yakıtından bile para kazanmaya çalışıyorlar. Yetkili biri bu konuyu gerekli yerlere iletti mi acaba oda belli değil.

ÇORBACI bunu beğendi.
  18. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ben inanmıyorum foruma açılan fikirlerin üst yönetime iletildiğine.

19. Eskiden sormuştum iletimesi için oyların olumlu yönde yüksek olması ve konunun çok ilgi çekmesi gerektiği söylenmişti yani 500 olumlu oy olursa belki iletilir ama uygulanması imkansız pet yakıtıda arada bi dükkanda parayla satıyorlar kredili olursa yakıttan para kazanamazlar. Pet diye bi şey koymuşlar oyuna kami kullanacaksan yada spaceballda kullanırsan açılıyor yoksa süs diye saklıyon.

20. ÇORBACI

ÇORBACI User

Forumu yeterli kullanan yok çoğu oyuncu foruma hiç girmiyor girmiş olsalar fikir bölümünde gerçekten ilgi çekici konular var oy verseler binlerce olumlu oy çıkar

Sayfayı Paylaş