p.e.t

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve clan-akrep tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. clan-akrep

clan-akrep User

petimin toplayıcı modülünü nasıl geliştiriyorum ?

2. Merhaba ,

Pet Hammadde Toplayıcı modülünü diyorsanız öğe geliştirme ile geliştirilemiyor. Pet'inizin seviyesi nedir acaba ? Ayrıca seviyelerine göre alacağınız modüllere tıkladığınızda 1-2-3 diye çıkmaktadır.

Resimdeki işaretli kısımdaki gibi.

İyi forumlar.

3. clan-akrep

clan-akrep User

P.E.T im yeni seviye 1...Avantaj kutusu toplaması için aldım ama seviye 1de..pet seviyesine göremi artaacak.?

4. Merhaba ,

Keşke hemen modül almasaydınız foruma konu açıp sorsaydınız. Pet'in sevisine göre modül seviyeleri değişiyor.

Dikkat alacağın seviye mödül için P.E.T level sınırlaması vardır.Modülün seviyesi yükseldikçe etkiside yükselir.
    • Seviye 1 satın alabilmen için P.E.T levelin 1-3 arası olmalıdır.
    • Seviye 2 satın alabilmen için P.E.T levelin 4-7 arası olmalıdır.
    • Seviye 3 satın alabilmen için P.E.T levelin 8-15 arası olmalıdır.
    Buradaki konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

clan-akrep bunu beğendi.
  5. clan-akrep

clan-akrep User

hevesim kursağımda kalmak üzere :) erken aldım ama genede geliştirememmi ?

6. Merhaba ,

Pet'inizi 8 Level yapana kadar kullanın yapacak birşey yok. Pet'inizi 8 level yaptığınızda 3. seviye modül alabilirsiniz. Başka türlü geliştirme yada yükseltme olmuyor.

Önceki mesajımda verdiğim konu link'ini dikkatlice inceleyip okuyunuz.

İyi forumlar.

7. clan-akrep

clan-akrep User

Peki öyle yaparım bende artık.Bİ konuda daha bilgi almak istiyorum mümkünse.P.E.T'imin canı neden çoğalmıyorur.Tamir robotu yerleytirebiliyormuyuz PETe ?

8. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Gerekli cevaplar verildiğinden konunun kapanması uygun düşer .

iyi oyunlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.