P.E.T

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -uA|bhdR* tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Aklımda bir çok pet ile ilgili soru oluştu bunlara verebildiğiniz kadar cevap verebilirseniz sevinirim.

14 Level goli'yim.Pet'im 4 level bu akşam 5 level olacak sanırım bunlarla ilgili sorularım var:
    1-Öncelikle ben diyelimki 1.seviye bir modül aldım level arttıkça o 3.seviye olur mu ya da baştan mı almam gerekli?
    2-Diyelimki kamuflaj modülünü kullandım ve 5-3'te pala toplamak istiyorum benim kamuflaj bozulmadan pet paladium toplayabilir mi?
    3-Pet için hızlı bir seviye geliştirme yolu var mı?

Şimdiden teşekkürler.

2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

1.Seviye modül petiniz seviye aldıkca 3 seviye olmaz 3.Seviye modülü hangardan satın almanız gerekmektedir.
    2.Kamufilajınız var ise paladium sisli bölgeye girmediğiniz sürece kamufileniz bozulmaz petiniz'de modülünüzve radar cpu'nuz takılıysa toplar radar cpu'nuz ne kadar fazla olur ise petiniz okadar geminizden açılır.
    3.Petinizi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanız görev yapınız yaptığınız görevlerin sonunda petinizi mutlaka açık tutunuz.

Keyifli Forumlar.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Teşekkürler ben o zaman radar cpu alayım pete ve sisli bölgeye girmeden kamufle halde pala kasayım. Gerkeli cevabı aldım konuyu kapatabilirsiniz.

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konuya Gerekli Cevaplar Verildiğinden Kilitlenebilir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.