P.E.T

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tiaremy94 tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. tiaremy94

tiaremy94 User

Merhaba
    4-1 4-2 haritalarında insanların avantaj kutusu topladığını görüyorum petleriyle. Petin yakıt harcadığını biliyorum fakat topladığı uri karlı oluyor ki topluyor oyuncular. Bunun için ne yapmam gerek pet ve hangi modul almam gerekiyor lütfen yardımcı olabilir misiniz ben de bu yöntemle uri kasmak istiyorum. Bunda herhangi yasal olmayan birşey görmüyorum sonuçta oyunun bir eki olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

2. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

P.E.T.

Otomatik Toplayıcı

Uridium Sayfasında Premium Üyeler Kısmında Katlayıcı Paket( Aldığınız Avantaj Kutusu İçeriklerini %100 Arttırır)

Kurtarma Protokolü Alabilirsiniz Kutu İçeriğini Arttırır.

Oyuna Dışardan Müdahale Eden Birşey Kullanmadığınız Sürece Yasal Olmayan Bir Durum Yoktur.

İyi Forumlar...

3. tiaremy94

tiaremy94 User

Sizce bu karlı bi yöntem midir? Yani yakıtı var bu petin topladığı uridium un yanında ne dersiniz?

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Tabiki Bu Yazdığım Gibi Yaptığınız Zaman Birde Toplama Hızınıza Bağlı Tabiki Ama Normal Toplamayla Dahi Güzel Uridium ve Galaksi Enerji'si Kasabilirsiniz.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.