Paket Aldım Ama Diroitler Gelmedi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve zuzaylı_dadaş tarafından 28 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba az önce gemi paketi aldım sılec 8 iris olması gerekiyor pakette ama irisler gelmedi neden acaba yardımcı olursanız sevinirim.

2. senin flaxın varmıydı.

3. paketi aldıktan sınra flaxları sattım yine gelmedi

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yanılmıyorsam paketi aldığında 8 iris için flax olmaması lazımdı. 8 Flax vardıysa ondan gelmemiştir. Şansın varsa satın alma durumunu ve olayı anlat. İnceleme sonrasında belki iris iadesi yapılabilir.

5. nereye yazmam gerekiyor birde yeniden flaxs aliyimmi boşmu kalsın solace paketi aldım iris hariç hepsi geldi

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Support'a durumu anlatan bir mesaj yazman lazım. Açıklamalar/Sözlük > S.S.S Konuları İndex incelersen support'a mesaj yollama konusu var.

Kayıtlarda satın alımdan sonra sattığın ve/ya aldığın gözükür ama yine de oradan gelecek cevabı beklemen daha iyi olur. Bu arada flax olmadığı için oyun zor olacaktır. Ara vermen doğru olabilir.

7. tamam tesekkür ederim

8. aldıktan sonra olmuyor işte supporta yazmalısın buradan bir sonuç alamazsın.

9. tamam tesekkür ederim

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yardımım olduysa bana yeter. Umarım telafi ederler. :)

11. sport a yazdım malesef 5 gün oldu hala ses yok kimse ilgilenmiyor .

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Normalde yoğunluğa bağlı olarak 2 gün içinde cevap gelmesi gerekiyor. Fakat normalden fazla bir yoğunluk ve personel ( support admin ) yetersizliği varsa süre uzamış olabilir.

13. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bilet açıklaması yapılması sebebi ile konunuzun kapatılması uygundur.

İyi Forumlar Dilerim.

.Hakan. bunu beğendi.
  14. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Sanırım kilidi çalmışlar. :p

Gereği yapıldı Admin'im. :)

kaptan34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.